مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: متاسفانه زمان را از دست داده ایم و باید هرچه سریع تر سرمربی خود را مشخص […]

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: متاسفانه زمان را از دست داده ایم و باید هرچه سریع تر سرمربی خود را مشخص کنیم.

 

مسعود رضاییان در گفت وگو با کاپ،درباره آخرین وضعیت مربوط به انتخاب سرمربی جدید ملوان اظهار داشت: هنوز وضعیت سرمربی تیم ما مشخص نشده است و  خودمان می دانیم که زمان را از دست می دهیم. اما چاره ای نیست و باید به مذاکرات مان  ادامه دهیم.

 

وی افزود: قرار بر این شده تا دوستان در تهران با پورغلامی صحبت کنند. برخی از دوستان ما  گفته اند که اجازه بدهید تا آنها تلاش شان را انجام دهند و این مربی خوب بومی را به حضور در ملوان راضی کنند. دوستان ما گفته اند، می توانند پورغلامی را به حضور در ملوان راضی کنند.

 

رضاییان درباره گزینه دوم ملوان یعنی احمدزاده گفت: قرار بر این شده تا شهردار محترم انزلی با شهردار محترم اردبیل گفت وگو نمایند البته می دانید که این روزها به خاطر انتخابات سر آنها شلوغ است اما امیدواریم که مذاکرات به نتیجه برسند.

 

وی در پاسخ به این سوال که شانس کدام مربی برای حضور روی نیمکت ملوان بیشتر است، بیان داشت: هنوز هیچ چیز مشخص نیست البت پورغلامی و  احمدزاده هر دو بومی هستند و ما می دانیم اگر گزینه دیگری به ملوان بیاید شناخت این دو نفر را ندارد و شاید در کوتاه مدت نتواند تیم را از شرایط کنونی خارج نماید.

 

رضاییان در پاسخ به این سوال که آیا با محمد مایلی کهن مذاکره ای شده است خاطرنشان کرد: خیر. تا جایی که من می دانم تا امروز همان دو گزینه مطرح بوده است حالا اگر در هیات مدیره بحثی درباره آقای مایلی کهن شده من بی اطلاع هستم.