هافبک کرمانشاهی ملوان انزلی می‌گوید رفاقتی که بین بازیکنانشان است و یکدستی تیم نمی‌گذارد که به سقوط فکر کنند.   […]

هافبک کرمانشاهی ملوان انزلی می‌گوید رفاقتی که بین بازیکنانشان است و یکدستی تیم نمی‌گذارد که به سقوط فکر کنند.

 

 

شهاب کرمی در مورد وضعیت بلاتکلیف ملوان به خبرنگار “ورزش سه” گفت: یک هفته‌ای است که همین شرایط را داریم و مسوولان باید فکری کنند تا تیم در ادامه بتواند نتایج بهتری بگیرد. امیدوارم هر چه به صلاح ملوان است همان انجام شود.

او در مورد کار کردن بدون سرمربی ادامه داد: الان زیرنظر آقایان حبیبی، غدیربحری و احمدی بدنساز تیم تمرین می کنیم و آنها کار را ادامه می‌دهند. تا زمانی که باشگاه هر کس را که صلاح می‌داند روی کار بیاورد. این ۳ نفر که نام بردم از بزرگان تیم هستند، ان‎شاءالله بتوانیم تا زمانی که هیات مدیره و مدیریت گزینه سرمربیگری را انتخاب می‌کنند، زیرنظر کسانی که نام بردم تمرینات خوبی را انجام دهیم.

این بازیکن در مورد مصدومیت هم تیمی‌اش احمد آهی از ناحیه رباط صلیبی می‌گوید: احمد یکی از دوستان صمیمی من است که واقعا دوستش دارم. امیدوارم هر چه سریع‌تر برگردد. چنین مصدومیتی برای یک فوتبالیست خیلی سخت است. امیدوارم آن را خیلی سریع پشت سر بگذارد. از مسوولان تیم و بازیکنان خواهش می‌کنم برای روحیه دادن به این بازیکن با او در تماس باشند یا هر از گاهی سری بزنیم. امیدوارم مسوولین واقعا توجه کنند چون بازیکنی که مصدوم می‌شود خیلی به حمایت اطرافیانش نیاز دارد.

احمد بازیکن خوب و پسر خوش اخلاقی است. امیدوارم بهبودی کامل را خیلی زود پیدا کند.

وی در مورد از دست دادن ۲ امتیاز حساس بازی با راه‌آهن نظرش را اینگونه بیان کرد: از نظر من بازی را از دست نداده بودیم و سوار بازی بودیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم و می‌توانستیم برنده باشیم اما شانس با ما یار نبود ولی ما در این مدت از داوری لطمه دیدیم. امیدوارم یک مقدار توجه بیشتری به تیم ریشه‌دار ملوان شود.

هافبک ملوانان در مورد دیدار با پدیده در هفته بیست‌ودوم از رقابت‌های لیگ‌برتر می‌گوید: با پدیده در مشهد بازی داریم. درست است شرایط پدیده متفاوت شده اما خوشبختانه ما هم فرق کرده‌ایم. ما نباید تیمی را یا دست کم بگیریم یا خیلی بالاتر از خودمان بدانیم در غیراین دو صورت می‌توانیم برنده بازی‌ها باشیم. به توجه مسوولین هم نیاز داریم تا بتوانیم روند خوبی داشته باشیم.

وقتی از بازیکن ملوان سوال شد این تیم امسال در لیگ‌برتر می‌ماند یا خیر پاسخ داد: ما بازیکنان خوبی داریم. بچه‌ها نیز بسیار باغیرت هستند به این فکر نیستیم که تیم خدایی ناکرده سقوط خواهد کرد زیرا ملوان بسیار یکدست است.

کرمی در پایان افزود: از کادرپزشکی و تدارکات تشکر می‌کنم امیدوارم بتوانیم زحماتشان را جبران کنیم.