دروازه بان جوان ملوان اعتقاد دارد با وجود تمام اتفاقات رخ داده در اردوی تیم قوی سپید دوباره اوج می […]

دروازه بان جوان ملوان اعتقاد دارد با وجود تمام اتفاقات رخ داده در اردوی تیم قوی سپید دوباره اوج می گیرد.

 

به گزارش “ورزش سه”، ملوان انزلی با وجود تمام امیدواری هایی که در ابتدای فصل برای طرفدارانش رقم زد بار دیگر در بطن حواشی زیادی قرار گرفت تا الان یکی از کاندیداهای سقوط قلمداد شود و نگرانی های زیادی برای طرفدارانش رقم بزند.

سیدحسین حسینی دروازه بان ملوان که در بازی های گذشته عملکرد خوبی از خود برجای گذاشته در خصوص شرایط این روزهای ملوان گفت:«تنها چیزی که می توانم بگویم این است که کل اعضای تیم و بچه ها از این اتفاق سرخورده هستند و انگیزه های زیادی دارند تا در هفته های باقی مانده با ثبت نتایج خوب زمینه بازگشت تیم به روزهای اوج را فراهم کنند. من هم شک ندارم این اتفاق می افتد و ملوان به همان تیمی تبدیل می شود که طرفداران انتظارش را می کشند».

او ادامه داد:« در طول فصل مشکلات مالی خیلی تیم ما را اذیت کرد و هنوز هم با وجود تلاش گسترده هیات مدیره و مدیرعامل بخشی از این مشکلات سرجای خود باقی است اما با این حال تمام تیم در تلاش هستند تا با کنار گذاشتن این مسائل دوباره تیمی روانه میدان شود که نشان از ملوان آماده و با انگیزه ابتدای فصل را دارد و در این راه نیازمند یاری هواداران خونگرم مان هستیم که همواره تیم را تنها نگذاشتند».

گلر ملوانی ها که مقابل راه آهن با چند عملکرد خوب تعداد کلین شیت های خود را به عدد ۴ رساند، تصریح کرد:«این آمار براین اهمیتی ندارد و تنها هدفم کمک کردن به ملوان است تا شرمنده طرفداران انزلی چی نشوم. ما جلوی راه آهن بدشانس بودیم و باید به هر سه امتیاز بازی می رسیدیم اما باز هم فرصت های مان تبدیل به گل نشد که امیدوارم در بازی های بعدی دیگر بدشانسی دست از سر ملوان بردارد».

حسینی در پایان گفت:«از روزی که سرگئی پاشنکو از جمع ما جدا شد و کادر فنی دوباره به من اعتماد کرد تمام تلاشم را انجام دادم که پاسخ خوبی به اعتماد آنها بدهم و یک نقش کوچکی در موفقیت های ملوان داشته باشم تا با خاطره ای خوب در ذهن طرفداران ملوان باقی بمانم .الان هم توکلم به خداست تا در هفته های باقی مانده نمایشی بهتر ارائه بدهم تا انزلی چی ها دغدغه ای از درون دروازه نداشته باشند».