مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: پرونده حضور احمدزاده و پورغلامی در ملوان تقریبا بسته شده و باید به سراغ گزینه های […]

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: پرونده حضور احمدزاده و پورغلامی در ملوان تقریبا بسته شده و باید به سراغ گزینه های دیگر برویم.

 

به گزارش ملوان کلاب مسعود رضائیان در گفت و گو با خبرنگار کاپ، در رابطه با آخرین وضعیت انتخاب سرمربی برای این تیم اظهار داشت: گرهی که در کار ما در روزهای قبلی خورده همچنان بازنشده و نتوانستیم دو گزینه ای که مدنظر داشتیم را از باشگاه های تحت قراردادشان بگیریم.

 

وی همچنین افزود: با این وضعیت به نظر می رسد حضور محمد احمدزاده و فرهاد پورغلامی در این فصل منتفی است چون با وجود اصرار ما باشگاه های سایپا و شهرداری اردبیل با جدایی آنها مخالفت کردند. بعد از ظهر امروز با اعضای هیات مدیره به صورت تلفنی ارتباط برقرار می کنم و جزئیات مخالفت  این دو باشگاه را خواهم داد.

 

مدیرعامل ملوان درباره گزینه های بعدی این باشگاه برای نشستن روی نیمکت چه نفراتی خواهند بود تصریح کرد: ما در جلسه هفته گذشته هیات مدیره ۷ گزینه داشتیم  که از میان آنها این دو نفر را برگزیدیم.  شخصا پیش نمی کردم درباره جذب دو مربی به بن بست بخوریم و به خاطر همین گزینه سومی را در نظر نگرفتیم. حالا باید دید نظر هیات مدیره درباره گزینه های بعدی چیست و من نمی توانم شخصا نظرم را در این باره اعلام کنم.

 

رضائیان در پایان گفت: تمرینات ملوان از روز سه شنبه از سر گرفته می شود و تا زمانی که ما سرمربی جدید را معرفی نکرده ایم قدیربحری به عنوان مربی تمرینات را زیر نظر خواهد داشت.