سرمربی اسبق تیم ملوان بندرانزلی درخصوص شرایط حضور دوباره اش در این تیم گفت: حضور من درتیم ملوان به عنوان […]

سرمربی اسبق تیم ملوان بندرانزلی درخصوص شرایط حضور دوباره اش در این تیم گفت: حضور من درتیم ملوان به عنوان سرمربی به موافقت مسئولان باشگاه شهرداری اردبیل بستگی دارد.

 

 

محمد احمدزاده امروز(شنبه) درگفت و گو با خبرنگار ایرنا درخصوص احتمال حضورش در ملوان بندرانزلی به عنوان سرمربی این تیم اظهار کرد: بین مسئولان باشگاه ملوان و شهرداری اردبیل مذاکراتی انجام شده است.

وی با بیان اینکه از روند مذاکرات و همچنین نتایج حاصله از آن اطلاعی ندارد، تاکید کرد:درحال حاضر به عنوان سرمربی شهرداری اردبیل با این باشگاه قرارداد دارم .

احمدزاده خاطرنشان کرد: درصورت تمایل به حضور من در تیم ملوان، مسئولان این باشگاه می بایست رضایت باشگاه شهرداری اردبیل را به دست آورند.

وی با بیان اینکه دراین خصوص هیچ گونه صحبتی از جانب مسئولان باشگاه شهرداری اردبیل به میان نیامده است افزود:باوجود اینکه درحال حاضر هیچ نقشی در انتخاب تیم ندارم اما شرایط حضور در ملوان نسبت به تیم های دیگر برایم متفاوت است .

احمد زاده خاطر نشان کرد: اگر در شرایط فعلی از جانب هر تیمی چنین پیشنهادی صورت می گرفت قطعا با پاسخ بنده منفی من مواجه می شد.

سرمربی اسبق تیم ملوان بندرانزلی با اشاره به اینکه نمی تواند هیچ نقشی در انتخاب تیم ها داشته باشد تاکید کرد: حضور من درتیم ملوان به عزم مسئولان این باشگاه و همچنین موافقت باشگاه شهرداری اردبیل بستگی دارد .

احمد زاده تصریح کرد:درصورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات دوباشگاه، بنده طبق قراردادی که با شهرداری اردبیل دارم تا پایان فصل درخدمت این تیم خواهم بود.

محمد احمدزاده در سن ۱۵ سالگی با تیم نوجوانان ملوان، فوتبال را آغاز کرده و در سال ۱۳۵۷ برای حضور درلیگ هفتم فوتبال به عضویت تیم بزرگسالان ملوان درآمد .

رکورد دست نیافتنی ۹ گل در یک مسابقه در رقابت های قهرمانی منطقه چهارم آسیا در سریلانکا، نائب قهرمانی جام حذفی کشور با تیم ملوان در سالهای ۶۶ و ۶۷ ، و قهرمانی جام حذفی با این تیم درسال ۶۹ درکارنامه بازیکن و سرمربی اسبق تیم فوتبال ملوان بندرانزلی دیده می شود.

احمدزاده سابقه مربیگری در تیم های مس کرمان ، برق شیراز ، تیم ملی نوجوانان ایران و تیم ملی المپیک را نیز داشته و دارای مدرک مربیگری A آسیا است.

ملوان بندرانزلی در ادامه رقابتهای لیگ برتر فوتبال و از هفته بیست و دوم، روز جمعه ۱۴اسفند میهمان تیم پدیده مشهد خواهد بود.