مربی تیم ملوان گفت: همه دست به دست هم داده اند که ملوان نابود شود.     به گزارش کاپ، […]

مربی تیم ملوان گفت: همه دست به دست هم داده اند که ملوان نابود شود.

 

 

به گزارش کاپ، محمد قدیر بحری در نشست مطبوعاتی پس از بازی تیمش مقابل راه آهن اظهار داشت: دست تماشاگران در نکند که ۹۰ دقیقه ما را حمایت کردند. اما باید بگویم که همه دست به دست هم داده اند که ملوان نابود شود. هر هفته برای ما پنالتی نمی گیرند.

 

وی در ادامه افزود: هیچ توجیهی برای اینکه برای ما پنالتی نگیرند نبود. همه تماشاگران این صحنه را دیدند. می گویند هواداران ملوان بد هستند ولی بهترین هستند. چه کسی باید به داد ما برسد. اگر ما را نمی خواهید؛ بگوییم کنار بکشیم.

 

مربی موقت ملوان اذعان داشت: مگر ما ایرانی نیستیم. نمی دانیم باید از چه کسی شکایت کنیم. از کفاشیان یا اصفهانیان. با سه چهار جلسه تمرین اینقدر توپ زدیم. به تیر حریف ضربه زدیم ولی بازهم از داوری ضربه خوردیم. شاید برخی خوششان نیاید؛ ولی باید دقت بیشتری روی این مسائل شود. هر هفته با داوری یا می بازیم یا مساوی می کنیم. اگر فقط پنالتی ها را در نظر بگیرید ما الان ۱۰ امتیاز بیش تر داشتیم.

 

قدیر بحری در ادامه خاطرنشان کرد: همان هندی که داخل محوطه برای ما نگرفتند؛ در وسط زمین گرفتند. مگر این با آن فرق می کرد. نمی دانم باید به کجا شکایت کنیم.

 

مربی ملوان درباره رفتار ملوانی ها در قبال این مشکلات خاطرنشان کرد: ما ملوانی ها محجوب هستیم و می خواهیم بگوییم مردم انزلی بافرهنگ هستند اعتراض نمی کنیم. همه از جمله کارشناسان برنامه ۹۰ می گویند حق ما ضایع شده ولی کسی به داد ما نمی رسد.

 

وی درباره انتخاب داوران کم تجربه در بازی های ملوان بیان داشت: اگر این کار را انجام دهمی شاید بخواهند از ما انتقام بگیرند. قانون، قانون است و باید همه یک طور رفتار کنند. در بازی با صبای قم روی پژمان خطا شد ولی او را اخراج کردند. این ها به تیم ما ضربه می زند. انشا.. با این صحبت ها داوران به خودشان بیایند و انتقام نگیرند. با رعایت رفتار اخلاقی، داریم ضربه می خوریم. عذرخواهی داور به درد ما نمی خورد.

 

قدیر بحری درباره انتخاب سرمربی تیم تصریح کرد: این را باید مدیران تیم بگویند ما منتظر تصمیمشان هستیم. هر کاری بتوانیم انجام می دهیم. امروز خیلی خوب بودیم. هم سانتر کردیم؛ هم پاس دادیم؛ هم تیرک زدیم. زحمات استیلی را نمی خواهم فراموش کنم. با این حال اگر ما در آنیده بودیم تلاش می کنیم و اگر نبویدم انشا.. بقیه موفق باشند. از هواداران تشکر می کنم که ۹۰ دقیقه ما را تشویق کردند.

 

مربی ملوان درباره عملکرد بد ملوان در نیمه دوم اذعان داشت: نیمه اول کاملا راه آهن در ۱۸ قدم خود حبص شد. در نیمه دوم به خاطر داوری بچه ها دچار استرس شدند. راه آهن مساوی می خواست ولی ما قط سه امتیاز را می خواستیم. بازهم از بچه ها تشکر می کنم.

 

وی درباره بازگشت اولادی گفت: اولادی توانایی بیش از این را دارد. او هنوز ۱۰۰ درصد آماده نیست. یک سال و نیم از ما دور بود و با بچه ها هماهنگ نیست. مهرداد دو سه جلسه خوب تمرین کردو هر کاری خواستیم انجام داد. نیم خواهیم روحیه او را خراب کنیم. در بازی های بعد از او بیش تر استفاده خواهیم کرد. از او راضی هستمی و در این ۲۰ دقیقه خوب بازی کرد. صادق محرومی بعد از مدت ها بازی کرد و ۹۰ دقیقه جنگید. دست نوری، کنعانی، حسینی، آبشک، رضی پورو بقیه بچه ها درد نکند که همه تلاش خود را انجام دادند. تیم حریف بسته بازی می کرد و بخت با ما یار نبود.

 

قدیربحری درباره نیامدن معبودی به سمت نیمکت بعد از تعویض اذعان داشت: عزیز و.قتی تعویض شد؛ عرق کرده بود و با هماهنگی به رختکن رفت. چون زمان کم بود به جمع ما اضافه نشد.

 

وی درباره موقعیت های زیادی که ملوان خراب کرد توضیح داد: در نیمه اول ۶، ذ۷ بار توپ های ما بلاک شد. تیم حریف در محوطه اش حضور پرتعداد داشت. در بازی خارج از خانه این توپ ها گل می شود. چون تیم حریف برای گل زدن می آید.


قدیربحری درباره رفتن شریفی به تراکتورسازی گفت: آرش افشین آسیب دیده است. حاتمی چون پولش داده نشد به تراکتور رفت. شریفی آیا باید به تیم ما می آمد یا تراکتور؟ ما بیشتر نیاز داشتیم یا آن ها؟