ملوان کلاب امروز وارد هشتمین سال فعالیت خود شد .     پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” در […]

ملوان کلاب امروز وارد هشتمین سال فعالیت خود شد .

 

 

پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” در ۲۸ بهمن ۸۷ توسط مرتضی صیاد چپری احداث گردید و به کمک علی نوروزی و شاهین صیاد حقیقی در ابتدا کار خود را آغاز کرد .

 

ملوان کلاب از ابتدا به عنوان یک پایگاه مستقل هواداری سعی کرد در حد امکان با احترام به عقاید هواداران نقطه نظرات آنها را انعکاس داده و توانست با این روش به یکی از مراکز مهم تجمع هواداران برای گفتگو تبدیل شود به نوعی که به جرات می توان گفت این بخش با کمک همه ی کاربران عزیز در طول این سالها به یکی از سالم ترین و مفید ترین فضاهای گفتگو در سایت های هواداری کشور تبدیل شد و گویای این قضیه اهمیت این بخش برای مدیران و مربیان و بازیکنان ملوان در سالهای اخیر بوده است و همین باعث شده که حال “ملوان کلاب” طبق آمار سایت آمار گیر معتبر جهانی “الکسا” ، پر بازدیدترین وبسایت شهرستان انزلی و همچنین پربازدیدترین سایت ورزشی استان گیلان و شمال کشور می باشد که این با توجه به جمعیت شهرستان انزلی موفقیتی بسیار بزرگ برای ما محسوب می شود که بی شک بدون حمایت و پشتیبانی و نظرات سازنده ی کاربرانِ محترم وبسایت امکان پذیر نبود .

 

البته وبسایت در طول این سالها سعی کرد از قافله تکنولوژی عقب نماند و دامنه ی فعالیتش را در صفحات اجتماعی دیگر مانند فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام و کانال تلگرام گسترش داد که اعتماد و حمایت شما در همه ی این عرصه ها باعث گردید که در شبکه های اجتماعی و ارتباطی نیز جزو پرمخاطب ترین ها باشیم و تلاشمان را برای بهتر شدن هر روز بیشتر کنیم و به جرات می توانیم بگوییم با این حمایت در همه ی صفحات اجتماعی و ارتباطی در میان رسانه های شهرستان انزلی جایگاه ویژه ای کسب کردیم .

 

مهمترین موفقیتی که در این چند ساله داشته ایم حفظ استقلال سایت بوده و هیچ رفت و آمدی در ادامه و نوع کار “ملوان کلاب” تاثیری نداشته است و این رمز ماندگاری و تداوم کار پایگاه اینترنتی هواداران ملوان است . یک روز به حمایت از شخصی منتسب شدیم و روز دیگر متهم به دشمنی با همان شخص ! و این بارها و بارها تکرار شد و به همین دلیل قاطع تر از همیشه میگوییم تنها خط قرمز ما نام مقدس “ملوان” است و اگر ما بخواهیم از مسئله ای به عنوان موفقیت نام ببریم در درجه ی اول حمایت شما عزیزان و در درجه ی دوم حفظ استقلال سایت “ملوان کلاب” می باشد.

 

با افتخار می گوییم ، اکثر قریب به اتفاق کسانی که در سایت فعالیت می کنند زمانی کاربر این سایت بوده اند و همگی بدون هیچ منفعتی و فقط به خاطر نام ملوان در کنار یکدیگر جمع شده اند و سعی می کنند به بهترین نحو کار اطلاع رسانی را انجام دهند که جا دارد از آنها تقدیر ویژه نماییم که حتی گاهی اوقات تلاش های بی وقفه ی این عزیزان این شائبه را برای بسیاری از حتی مسئولین ایجاد کرده که آنها در قبال زحماتشان نفعی مالی دارند که قاطعانه عرض می کنم هرگز اینگونه نبوده است . برای ما موفقیت و خدمت به ملوان همه چیز است و هیچ نفعی بالاتر از این وجود نخواهد داشت و به دنبال هیچ چیز نخواهیم رفت !

 

سالی که گذشت برایمان مانند گذشته با چالش های فراوانی همراه بود و با پیشنهادهای مختلف و گاهاً با تخریب های فراوانی رو به رو بودیم اما سعی کردیم بنا به عهدی که با شما داریم ، هیچگاه قلم را جز برای عدالت و حق ملوان و هوادارانش نچرخانیم و تا زمانی که هستیم با قدرت به عهدمان با شما پایبندیم و ذره ای از آن پا پس نخواهیم کشید . اطمینان داریم همانطور که در زمان مشکلات و تهدید ها تمام قد پشتمان ایستادید و به ادامه ی این راه مقدس دلگرممان کردید ، اگر در این سالها کوچکترین تخطی از آرمانی که به آن پایبندیم داشتیم ، بی شک از چشمان تیزبین شما دور نمی ماند . که اگر این تخطی صورت گرفته بود بی شک فرصت طلبان مجالی نمی دادند و این ارتباط کهنه و دلنشین هواداری که موجب شنیده شدن صدای هواداران ملوان است را  قطع می نمودند ، همچنان که از هیچ کوششی برای این نیت ناپاکشان دریع نمی کنند .

 

امروز این سایت که روز به روز با کاربران وفادارش بزرگتر می شود ، هفت ساله شد . به امید روزی که همگی در کنار هم قهرمانی “ملوان” را در “ملوان کلاب” جشن گرفته و به هم تبریک بگوییم . به امید آن روز که دیر نیست …

 

در پایان نیز تشکر فراوان از مرتضی صیاد چپری ، شهرام شاهین ، رضا مظلوم در بخش مدیریت سایت و مهدی شاهین ، مژده شجری کهن ، مهران دیده بان ، مهرداد دیده بان ، یاسین رحمان زاد، حمید کاسپور ، فربد محسن پور ، سعید آقایی ، آیدین داوودپور ، آیدین شیرعلیان ، کاوه چلمبری و عزیزان دیگری که یا الان در کنار ما هستند و یا در سالهای گذشته ما را در این راه سخت یاری نموده اند . و همچنین سپاس فراوان از تک تک رسانه های شهرستان انزلی با هر ایده و عقیده ای که به جرات می توان گفت بدون کمترین چشم داشتی حرفه ای ترین کار ممکن را در کار رسانه ای خود به انزلی چی ها ارائه می دهند و لایق بهترین ها هستند .

 

 

سپید و سربلند باشید .

میثم شاهین