مدیرعامل باشگاه ملوان گفت:صراحتا بگویم تا این لحظه نه گزینه ای مطرح شده و نه ما با کسی مذاکره ای […]

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت:صراحتا بگویم تا این لحظه نه گزینه ای مطرح شده و نه ما با کسی مذاکره ای کرده ایم.

 

مسعود رضائیان در گفت و گو با خبرنگار کاپ، در رابطه با واکنش این باشگاه به استعفای حمید استیلی اظهار داشت: پیش از این هم قرار بود ما عصر امروز جلسه هیات مدیره را برگزار کنیم و حالا با وضعیتی که پیش آمده محور اصلی صحبت های ما در جلسه امروز بحث بررسی استعفای استیلی و احتمالا انتخاب سرمربی جدید است. فکر نمی کنم هنوز استیلی به تهران بازگشته باشد و قبل از جلسه هیات مدیره نمی توان نظر قطعی درباره جدایی یا ماندن او در ملوان داد. البته طوری که استیلی روی استعفایش مصر است به نظر میرسد جدایی او قطعی باشد.

 

وی همچنین افزود: البته ممکن است اتفاقات دیگری هم در جلسه هیات مدیره رخ دهد و حتی استیلی متقاعد شود که در تیم بماند. با این حال اگر در گام اول جدایی استیلی در جلسه تصویب شد به سراغ انتخاب گزینه ها می رویم تا با ارجح ترین آنها برای نشستن روی نیمکت ملوان مذاکره کنیم.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان در واکنش به این که برخی از رسانه ها گزینه هایی چون فیروز کریمی، فرهاد پورغلامی و محمد احمدزاده را برای نیمکت این تیم مطرح کردند تصریح کرد: صراحتا بگویم تا این لحظه نه گزینه ای مطرح شده و نه ما با کسی مذاکره ای کرده ایم. گزینه ها در جلسه عصر امروز هیات مدیره مشخص می شود و احتمالا از امشب یا فردا با آنها مذاکره می کنیم. اینها گمانه زنی است که همواره پس از بحث استعفا یا اخراج یک سرمربی مطرح می شود.

 

رضائیان درباره اینکه استیلی تمام طلبش را به باشگاه ملوان بخشیده، گفت: در این دوره و زمانه کمتر مربی پیدا می شود که با این وضعیت اقتصادی طلبش را ببخشد. در واقع دیگر کمتر می بینید که مربی استعفا دهد و همه منتظر این هستند تا باشگاه اخراجشان کند. من در تمام طول دوران مدیریت ورزشی ام یک بار از مایلی کهن چنین رفتاری دیدم و این برای بار دوم بود که استیلی هیچ چیز از باشگاه ملوان نخواست و دست خالی تیم را ترک کرد. ما به تمام اعضای تیم از ابتدای فصل پرداختی داشته ایم اما استیلی حتی یک ریال هم دریافت نکرده بود. مطمئن باشید اگر مربی خارجی بود تا ریال آخرش را از ما می گرفت.

 

وی درپایان درباره وضعیت نیمکت این تیم برای بازی با راه آهن افزود: فعلا تمرینات زیرنظر قدیربحری انجام می شود و او در بازی با راه آهن قطعا هدایت تیم را بر عهده خواهد داشت. هرکسی هم که در این یکی، دو روز به عنوان سرمربی ملوان انتخاب شود نمی توان او را از خانه اش به روی نیمکت ملوان انتقال داد چون باید روند اداری اش طی شود.