مدیرعامل باشگاه ملوان با بیان اینکه استیلی برای خروج تیم از فشار استعفا کرد گفت: مقابل راه آهن غدیربحری روی […]

مدیرعامل باشگاه ملوان با بیان اینکه استیلی برای خروج تیم از فشار استعفا کرد گفت: مقابل راه آهن غدیربحری روی نیمکت می‌نشیند.

مسعود رضاییان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص استعفای حمید استیلی از سرمربیگری تیم فوتبال ملوان و اینکه تکلیف سرمربی جدید این تیم چه خواهد شد، گفت: استیلی به ما اعلام کرد برای آنکه تیم از شرایط، تنش و فشار فعلی خارج شود استعفا کرده و در شرایط فعلی به این جمع بندی رسیده که رفتن بهتر از ماندن است.

 

وی افزود: بعدازظهر امروز هیئت مدیره باشگاه استعفای استیلی را بررسی خواهد کرد و اعضای حاضر گزینه‌های مدنظر خود را معرفی خواهند کرد. رفتن استیلی قطعی است و پس از اینکه در مورد گزینه های مطرح شده به جمع بندی رسیدیم با آنها وارد مذاکره خواهیم شد. چیزی که مسلم است این;ه در بازی روز جمعه با راه‌آهن غدیر بحری تیم را هدایت خواهد کرد و وی و حبیبی روی نیمکت می‌نشینند.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان در خصوص اینکه آیا امکان حضور سرمربی خارجی بر روی نیمکت تیم وجود دارد،  تأکید کرد: اگر نخواهم بگویم صفر، امکان حضور سرمربی خارجی با توجه به محدودیت زمانی که تا پایان رقابت‌های لیگ برتر داریم یک درصد است. سرمربی جدید باید شرایط حاکم بر تیم و هواداران را به خوبی بشناسد و رابطه خوبی هم با بازیکنان داشته باشد. مربی جدید می‌تواند هم یک گزینه بومی و هم یک غیر بومی باشد.