مربی تیم فوتبال سایپا گفت: من روز جمعه برای تشویق ملوان به انزلی می روم و همه هواداران برای […]

 

مربی تیم فوتبال سایپا گفت: من روز جمعه برای تشویق ملوان به انزلی می روم و همه هواداران برای حمایت تیم به ورزشگاه بیایند.

 

 

 

 

 

 

 

 

فرهاد پورغلامی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد پیروزی مقابل سپاهان گفت: سپاهان یکی از تیم های خوب فوتبال ایران است و هر دو تیم هم هجومی بازی کردیم و سایپا توانست سه امتیاز بازی را بگیرد. با این برد به جدول لیگ و جمع مدعیان برگشتیم.

وی در مورد دیدار با پرسپولیس گفت: بازی سختی با این تیم داریم. پرسپولیس هفته به هفته بهتر شده و نتایج خوبی گرفته و فکر می کنیم بازی جذاب و تماشاگر پسندی از کار دربیاید. بازیکنان سایپا تمرینات خوبی داشته اند و اگر نکاتی که در تمرینات به آنها متذکر شده ایم را در زمین اجرا کنند می توانیم مقابل پرسپولیس موفق شویم.

سرمربی سابق ملوان در مورد شرایط بد این تیم در جدول لیگ گفت: ملوان روز جمعه یک دیدار حساس و ۶ امتیازی دارد و امیدوارم در این بازی موفق شود. من روز جمعه برای تشویق و حمایت ملوان به انزلی می روم. ملوان اکنون بیش از هر زمان دیگری به حمایت هواداران خونگرم و فوتبال فهمش نیاز دارد و قطعا با حضور پرشمار و پرشور تماشاگران  می تواند مقابل راه آهن پیروز شود. روز جمعه منتظر دیدن هواداران ملوان در ورزشگاه تختی انزلی هستم.