اختصاصی- ملوان به مصاف گسترش فولاد تبریز می رود.         درباره بازی: در هفته ی بیستم رقابت […]

اختصاصی- ملوان به مصاف گسترش فولاد تبریز می رود.

 

 

 

 

درباره بازی:

در هفته ی بیستم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی مهمان گسترش فولاد تبریز خواهد بود. این دیدار روز شنبه ۲۴ بهمن ۹۴ ساعت ۱۵ در استادیوم بنیان دیزل تبریز آغاز خواهد شد.

قضاوت این دیدار بر عهده ی علی صفایی خواهد بود و فرزاد بهرامی،حسین رحیمی پور و یاسر همرنگ او را در امر قضاوت یاری می کنند.

 

اسامی بازیکنان دعوت شده ی ملوان برای دیدار با گسترش فولاد:

 

 

ترکیب احتمالی ملوان:

 

 

ترکیب احتمالی گسترش فولاد:

 

 

غایب ها:

 

حامد نورمحدی و عزیز معبودی غایبان ملوان در این بازی هستند. نورمحمدی مصدومیت خود را پشت سر گذاشته اما هنوز شرایط بازی ندارد و عزیز معبودی نیز از ناحیه چشم دچار مشکل شده است. در تیم حریف نیز سید مهدی سید صالحی محروم و محمد نصرتی نیز مصدوم است.

 

رو در رو :

دو تیم ملوان و نفت تهران ۵ بار در تاریخ رقابت های لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفته اند که نتایج آن به صورت نمودار زیر بوده است: (۲ برد برای ملوان ، ۱ تساوی و ۲ برد برای گسترش فولاد)

 

 

 

جایگاه:

 

جایگاه دو تیم در جدول رده بندی لیگ برتر تا پیش از شروع رقابت های هفته بیستم در جدول زیر آمده است. در سمت چپ نیز وضعیت نتیجه گیری تیمها در ۵ بازی اخیرشان را به ترتیب از راست به چپ ملاحظه می کنید. (رنگ سبز نماد پیروزی، رنگ قرمز نماد شکست و رنگ خاکستری نماد تساوی است)

 

 

نکات بازی:

 

انزلیچی ها این روزها به شدت از عملکرد ملوان و در راس آن حمید استیلی و کادرفنی اش ناراضی هستند و عدم پیروزی در ۸ بازی متوالی و رسیدن به دو امتیازی منطقه ی سقوط آنها را به شدت نگران کرده و همین موضوع موجب بروز حاشیه هایی در تمرین ملوان شد که امید می رود باشگاه با تعامل با احساسات هواداران  در این روزهای حساس فصل و اتخاذ تصمیماتی در جهت تقویت تیم ، فرصت اندک باقیمانده برای فرار از بحرانِ بوجود آمده بخصوص در بخش نتایج را از دست ندهد .

 

ضمنا باشگاه گسترش فولاد تماشای این بازی را برای هواداران تبریزی رایگان اعلام کرده است.

 

نکات بیشتر در مورد این بازی را در تصویر زیر ملاحظه می کنید:

 

 

 

 

پخش زنده:

 

این دیدار به طور زنده از شبکه های استانی سهند و باران پخش خواهد شد.

 

پیش بینی شما از نتیجه ی دیدار گسترش فولاد-ملوان چیست ؟ نظر خود را با ما و سایر هواداران ملوان به اشتراک بگذارید.

 

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net