مهاجم سابق انزلی چی‌ها یک هفته در تمرینات این تیم شرکت خواهد کرد تا در صورت صلاحدید کادر فنی با […]

مهاجم سابق انزلی چی‌ها یک هفته در تمرینات این تیم شرکت خواهد کرد تا در صورت صلاحدید کادر فنی با این تیم قرارداد ببندد.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، پس از صحبت‌هایی که مبنی بر پیوستن مهرداد اولادی به جمع انزلی چی ها مطرح‌شده بود این بازیکن با چراغ‌قرمز هیات مدیره این تیم جواب منفی شنید و به تهران بازگشت، اما در روزهای اخیر وپس از صحبت‌های کادرمدیریتی ملوانان و کادرفنی این تیم و با توجه به عدم توفیق شمالی‌ها در جذب مهاجم خارجی، قرار بر این شد تا این مهاجم یک هفته در تمرینات این تیم شرکت کند تا پس از تائید کادرفنی و با صلاحدید آن‌ها قرارداد خود را با این تیم امضا کند و در بازی‌های باقی‌مانده برای انزلیچی‌ها به میدان برود.

احمد دنیامالی، رئیس هیات مدیره ملوانی‌ها دراین‌باره می‌گوید: با صحبتی که با سرمربی داشتیم و به پیشنهاد استیلی و مشورت با هیات مدیره، مهرداد اولادی یک هفته در تمرینات شرکت می‌کند و اگر کادر فنی صلاح‌دید به ترکیب تیم اضافه می‌شود. در این‌یک هفته مهرداد تحت نظر است تا آمادگی او مسجل شود. هواداران ملوان با مهرداد اولادی خاطرات خوبی دارند. اگر توانایی‌های اولادی تائید شد جذب تیم خواهد شد.

او ادامه داد: اولادی در پست فوروارد بازی می‌کند و امیدوارم خودش را در ملوان خوب نشان دهد و به‌روزهای اوج برگردد. او ۲ نیم‌فصل است که بازی نکرده و ما از این بابت نگران هستیم، بااین‌حال بازیکنانی مثل پژمان نوری به اولادی کمک می‌کنند.