هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی روز پنج شنبه گذشته در دفتر شهردار بندرانزلی و با حضور اکثر اعضا تشکیل جلسه […]

هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی روز پنج شنبه گذشته در دفتر شهردار بندرانزلی و با حضور اکثر اعضا تشکیل جلسه داد.

 

به گزارش “ملوان کلاب” به نقل از سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، بعد از تساوی خانگی ملوان مقابل نفت تهران جلسه هیات مدیره باشگاه ملوان در دفتر شهردار بندرانزلی به ریاست دکتر احمد دنیامالی برگزار شد و اعضای هیات مدیره در این جلسه مواردی همچون پیش نویس و گزارش حسابرسی باشگاه، پرداخت قسمتی از مطالبات به بازیکنان و کادر فنی و عوامل اجرایی و همچنین شرایط تیم ملوان در لیگ برتر بحث و تبادل نظر کردند.

مسعود رضاییان مدیر عامل باشگاه ملوان گزارشی درباره شرایط تیم بزرگسالان در لیگ برتر ، تیمهای پایه ای ملوان و همچنین تیم بانوان و شرایط اجرایی باشگاه به اعضای هیات مدیره ارایه کرد. همچنین در این جلسه اعضای هیات مدیره ترکیب جدید کمیته انضباطی، کمیته استیناف و کمیته نقل و انتقالات را برای فصل آینده مشخص کردند که به زودی از طریق مدیرعامل و سایت باشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین در اواسط جلسه مازیار زارع بازیکن با تجربه ملوان با حضور خود برای دقایقی گفتگویی صمیمانه و دوستانه با اعضای هیات مدیره باشگاه داشت تا در ادامه به همراه سایر بازیکنان باتجربه در ایجاد انسجام و همدلی بیشتر گام بردارند.

شایان ذکر است در این جلسه دکتر احمد دنیامالی، مهندس بدیعی فر، مهندس پور شعبان و امیر رضایی حداد به همراه مسعود رضاییان حضور داشتند و از معاون ورزشی باشگاه محمود پیشگاه هادیان نیز خواسته شد در جلسه حضور داشته باشد.

 

در ادامه گزارش تصویری این جلسه را می توانید مشاهده کنید.

 

 

IMG_7621

 

IMG_7622

 

IMG_7624

 

IMG_7626

 

IMG_7595

 

IMG_7598

 

IMG_7599

 

IMG_7603

 

IMG_7613