شهاب کرمی این اطمینان را می‌دهد که وضعیت ملوان در ادامه بهتر خواهد شد و آنها باید تلاش کنند امتیازات […]

شهاب کرمی این اطمینان را می‌دهد که وضعیت ملوان در ادامه بهتر خواهد شد و آنها باید تلاش کنند امتیازات کامل بازی‌های خانگی را بگیرند.

به گزارش “ورزش سه”، کرمی اعتقاد دارد مقابل تیم‌های سخت‌تر راحت‌تر بازی می‌کنند و در هفته بیستم به تبریز می‌روند تا گسترش را شکست دهند.

می‌توانستیم نفت‌تهران را شکست دهیم
به نظر من بازی با نفت‌تهران زیاد جالب نبود، شرایط زمین هم به نوعی بود که نفت از توپ‌های بلند استفاده می‌کرد. در کل ما در اکثر دقایق تیم برتر میدان بودیم و می‌توانستیم این بازی را ببریم و موقعیت هم خلق کردیم. نفت‌تهران در کل در ۱۵ دقیقه پایانی بازی به ما فشار آورد. بیشتر بازی دست ما بود و نیمه دوم توپ‌ها کاملا روی هوا بود از طرفی نبود تماشاچی باعث شده بود بازی سرد و کسل‌کننده شود اگر هوادارانمان بودند مطمئنا وضعیت خیلی بهتر می‌شد.

نسبت به جایگاه ملوان حساس نباشید
در مورد دو بازی اخیر باید بگویم ما یک امتیاز در اهواز گرفتیم و چون بازی خارج از خانه بود یک امتیاز بد نبود اما باید بازی‌های داخل خانه را ببریم و طبق این قضیه باید تا الان ۴ امتیاز می‌گرفتیم. باز هم می‌گویم در دیدار با نفت‌تهران لایق پیروزی بودیم ولی از مردم می‌خواهم نسبت به اینکه ملوان در رتبه دوازدهمی جدول قرار دارد حساس نباشند و اینکه خطر سقوط اصلا ما را تهدید نمی‌کند، در ضمن در ادامه امتیازات از دست رفته را جبران می‌کنیم.

به زمین بد عادت کرده ایم
شرایط جوی انزلی باعث می‌شود زمین‌های ما به این شکل گل‌آلود باشد و این موضوع طبیعی است و خود ما عادت کرده‌ایم زمین‌های اهواز شکل خاص خودش را دارد و زمین‌های شمال کشور هم یک مدل دیگر است. امیدوارم روزی برسد که ما هم همانند باشگاه‌های اروپایی زمین‌های خوبی در اختیار داشته باشیم تا بچه‌ها بتوانند راحت‌تر کار کنند. در کل چند زمین خوب بیشتر نداریم اگر می‌خواهیم فوتبالمان پیشرفت کند و فوتبال خوب و با کیفیتی ارائه دهیم، باید امکانات را بهبود بخشیم.

مقابل تیم‌های سخت راحت‌تریم
این هفته تمرینات خوبی انجام می‌دهیم تا بتوانیم گسترش فولاد را در تبریز شکست دهیم. درست است آنها تیم خوبی دارند ولی ما بهتر هستیم و باید ۳ امتیاز را بگیریم. در ضمن ملوان با تیم‌های سخت راحت‌تر بازی می‌کند.

ملوان مال مردم انزلی است
به تبریز می‌رویم تا سه امتیاز را بگیریم و تقدیم هوادارانمان کنیم تا دلشان شاد شود. امیدواریم آنها هم حمایت کنند، ملوان مال مردم انزلی است امیدوارم ما هم همیشه باعث شادی تماشاچی‌های دوست‌داشتنی ملوان باشیم. من که در این تیم بازی می‌کنم از نزدیک می‌بینم مردم چقدر عاشقانه ملوان را دوست دارند.