اختصاصی – ملوانگرام بخش جدیدی است که ملوان کلاب از این پس در آن به سوژه های مرتبط با ملوان […]

اختصاصی – ملوانگرام بخش جدیدی است که ملوان کلاب از این پس در آن به سوژه های مرتبط با ملوان با ارائه ی یک عکس و توضیحی کوتاه می پردازد . در این پست قصد داریم به دو بازیکنی اشاره کنیم که در فاصله ۲۴ ساعت ۲ بازی سنگین برای دو رده ی پایه ملوان انجام دادند !

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، حسام سلطان پور و نیما میرزازاد دو بازیکن ملی پوش رده های پایه ی ملوان هستند که این روزها با وجود بازی در رده ی سنی جوانان ، برای امیدهای ملوان هم بازیکنانی کلیدی محسوب می شوند و در تیم بزرگسالان ملوان هم حضور دارند .

 

 

این دو بازیکن که محصول آکادمی باشگاه ملوان هستند روزهای پرکاری را پشت سر می گذراند و در روزهای سه شنبه و چهارشنبه و در فاصله ۲۴ ساعت دو بازی سنگین را یکی در لیگ یک جوانان مقابل آذرمغان اردبیل و دیگری در لیگ برتر امیدها مقابل تراکتورسازی تبریز انجام دادند .

 

این دو بازیکن به همراه بسیاری از بازیکنان مستعد دیگر از آینده های باشگاه هستند ، به شرط آنکه باشگاه ملوان با بستن قراردادهای بلندمدت با بازیکنان اینچنینی که روی آنها سالها سرمایه گذاری می شود بتواند در سالهای پیش رو از وجودشان بهره ببرد و با آموزش های مناسب استعدادهای درخشان را در مسیر پیشرفت نگاه دارد و حتی با ترانسفر کردن آنها در آمدزایی کند و اشتباه چند سال اخیر را در خصوص بازیکنان جوان تکرار نکند و آنها را بدون هیچ بازدهی از دست دهد .

 

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net