مدیر فنی تیم ملوان گفت: تیم نفت در بازی امروز به آرزویش رسید و به لطف داور یک مساوی  گرفت […]

مدیر فنی تیم ملوان گفت: تیم نفت در بازی امروز به آرزویش رسید و به لطف داور یک مساوی  گرفت و رفت.


 

غفور جهانی در گفت وگو با کاپ، درباره دیدار ملوان و نفت اظهار داشت: داور امروز سر تیم ما را برید و یک پنالتی صددرصد برای تیم مان نگرفت. این پنجمین بازی است که در این فصل داوران به ضرر ملوان پنالتی نمی گیرند. حمید استیلی کنار خط زمین آنقدر شاکی بود که من ترسیدم حالش بد شود. این مربی حق دارد شاکی باشد. چقدر می تواند ناداوری ها را تحمل کند.

 

وی افزود: تیم نفت امروز به انزلی آمده بود تا با یک بازی مستقیم فقط یک مساوی بگیرد و به تهران بگردد. اگر کل بازی را آنالیز کنید شاگردان علیرضا (منصوریان) ۱۰ تا پاس هم بهم ندادند. مساوی گرفتن از زمین انزلی برای همه تیم ها آرزو است که نفتی ها امروز به این آرزوی شان رسیدند.

 

پیشکسوت فوتبال انزلی ادامه داد: زور تیم ما همین قدر است. سپاهان، تراکتورسازی و دیگر تیم های قوی از نظر مالی در نیم فصل چند بازیکن خارجی و داخلی خوب گرفتند. اما ما چه کردیم؟ من بعد از بازی نمی دانستم جواب مردم را چه بدهم.

 

جهانی در این باره که هواداران تیم ملوان بعد از بازی به او چه گفتند، بیان داشت: این بازی که بدون تماشاگر بود. اما بعد از بازی همه ناراحت بودند. نه از تیم ملوان بلکه از داوری ها شکایت داشتند متاسفانه ما خودمان عرضه نداریم از حق مان دفاع  کنیم. هستند تیم هایی از برخی استان ها که برعکس ما همیشه داوری ها به نفع شان است ولی ملوان یار و یاوری در این فوتبال ندارد. ما چیز زیادی نمی خواهیم حق مان را بدهند. خطای مسلم پنالتی مان را بگیرند.

 

مدیرفنی ملوان در پاسخ به این سوال  کاپ، که آیا این تیم می تواند کاندیدای سقوط به دسته پایین تر باشد، گفت: خیر. امکان ندارد ملوان سقوط کند. اگر داوران بگذارند ما با همین بچه ها که سرشان جلوی توپ می گذارند در لیگ می مانیم. همین ۵ پنالتی که برایمان نگرفته اند اگر ۸ امتیاز بابتش می گرفتیم الان ۲۸ امتیازی بودیم و جای بهتری در جدول داشتیم. اما ما انزلی چی ها اهل شلوغ کاری نیستیم و مظلوم واقع شده ایم.

 

وی در این باره که آیا این تیم همچنان گرفتار مشکلات مالی است یا نه، اذعان داشت: باید بگویم که خدا به احمد دنیامالی صبر بدهد تا همچنان کنار ملوان باشد. او تا همین جا ۴میلیارد تومان برای ملوان هزینه کرده است . کاری که در این سال ها مدیران پرادعایی که به ملوان آمده بودند جراتش را نداشتند. ملوان فقط تیم فوتبال بزرگسالان ندارد. ما بانوان داریم، فوتسال داریم، تیم های پایه داریم و به تازگی هم بچه های تیم بخشی از طلب شان را گرفته اند.

 

جهانی در پایان افزود: ما با همین بازیکنان که عاشق تیم ملوان هستند تلاش می کنیم تا انشاالله از بازی بعد نتایج بهتری بگیریم. البته باز هم تاکید می کنم که اگر داوران این اجازه را به ما بدهند.