سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: برای کشور اول رنکینگ آسیا زشت است که ۱۶ تیم لیگش مشکل مالی داشته […]

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: برای کشور اول رنکینگ آسیا زشت است که ۱۶ تیم لیگش مشکل مالی داشته باشد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، علیرضا منصوریان بعد از تساوی بدون گل تیمش در دیداری از هفته نوزدهم لیگ برتر مقابل ملوان در نشست خبری گفت: یک بازی کاملا دور از لیگ برتر را دیدم. زمین اجازه بازی فوتبال به دو تیم را نمی‌داد و مسابقه از سطح لیگ برتر پائین‌تر بود. بازی نمی‌توانست از یک گل بیشتر داشته باشد. هر تیمی یک گل می‌زد برنده می‌شد. فکر می‌کنم ۳-۴ سال قبل زمین بهتر از امروز بود. ملوان که قطب شمال کشور است برای جذب امتیاز با این بازیکنان فنی مثل مازیار زارع، پژمان نوری و … نیاز به چمن مسطح دارند. هر دو تیم زیر توپ می‌زدند. بازی کیفیت فنی نداشت. در همین شرایط باید از ملوان مراقبت می‌کردیم. سعی ما این بود که در صورت بازی کردن مازیار باید روی او تمرکز می‌کردیم و اگر نبود مراقب نوری باید می‌بودیم. از بازی راضی نیستم اما در انزلی کسب امتیاز بد نیست. بازی بعدی ما با الجیش است باید تلاش کنیم تا در این دیدار نتیجه لازم را بگیریم.

 

منصوریان در مورد مشکلات مالی گفت: اعتقاد من این است که فوتبال ما دستخوش مشکلات مالی است. برای کشوری که در رنکینگ آسیا اول است، واقعاً زشت است که ۱۶ تیم لیگش دچار مشکل مالی باشد، البته امسال وضعیت تیم‌های خصوصی مثل سیاه‌جامگان، گسترش فولاد و استقلال خوزستان بهتر است و مشکل مالی ندارند. ستاره‌هایمان مثل نانگ، سانتوس، پیام صادقیان و مهدی مومنی را به دلیل مشکل مالی فروختیم. در کل امروز بد بازی نکردیم با گرفتن یک امتیاز از انزلی نتیجه بدی نیست. ما با مردم انزلی، کادر فنی و بازیکنان رفیق هستیم.

 

وی افزود: در سال ۱۳۰۰ اولین ضربه‌ای که در کشور ایران به توپ خورده در شهر انزلی بوده است، بازی بعدی ما ۲۰ بهمن مقابل الجیش در آسیا برگزار می‌شود. بارها گفته‌ها ۵۰ درصد بار روی دوش ما، کادر فنی و مدیریت است. مابقی راه را رسانه‌ها و مردم با حمایت‌شان از تیم پیش می‌برند. ۲۰ بهمن اگر شمالی و جنوبی، آبی و قرمز و آذربایجانی به حمایت ما بیایند، می‌توانیم از صخره الجیش بگذریم. الجیش با آن‌همه امکانات از ما نمی‌ترسد، اما از حمایت هواداران‌مان ترس دارد.

 

سرمربی نفت در رابطه با اتمام مصدومیت سیدجلال حسینی تأکید کرد: خیلی خوشحالم که حسینی از بند مصدومیت رها شده و به تمرینات ما اضافه شده است. امروز به این خاطر از او استفاده نکردیم که ترس داشتیم دچار مشکل شود. ما باید این بازیکن را حفظ کنیم. او می‌تواند به جوان‌های ما کمک کند، مطمئن باشید سیدجلال حسینی در رده ملی هم به باشگاه صدتایی‌ها می‌پیوندد. باز هم می‌گویم امروز نبود هواداران به ما کمک کرد.