سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: امیدوارم بازیکنان با دریافت مبلغی از قراردادشان و بالا رفتن روحیه بازی خوبی به نمایش […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: امیدوارم بازیکنان با دریافت مبلغی از قراردادشان و بالا رفتن روحیه بازی خوبی به نمایش بگذارند.

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حمید استیلی در نشست خبری پیش از بازی با نفت اظهار داشت: از این تیم شناخت کافی داریم و بای‌های آنها را تجزیه تحلیل کرده‌ایم. در این مسابقه تنها حامد نورمحمدی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم اما سایر نفرات در آمادگی خوبی به سر می‌برند.

 

وی ادامه داد: متاسفانه هواداران ما در این مسابقه محروم هستند اما ما امیدواریم با ارائه یک بازی خوب آنها را خوشحال کنیم. ای کاش در ورزشگاه حضور پیدا می‌کردند چون حمایت خوبی از ما دارند.

 

سرمربی ملوان در مورد وضعیت مالی این تیم گفت: قبل از شروع نیم‌فصل بچه‌ها مبالغی را دریافت کردند و امروز نیز مبلغ دیگر به حساب آنها واریز شد که امیدوارم با روحیه‌ای که می‌گیرند بازی قابل قبولی انجام دهند. برخی بازیکنان ۳۰ و برخی ۴۰ درصد گرفته‌اند و رقم دقیقی را باید باشگاه اعلام کند.

 

استیلی با اشاره به اردوی این تیم در کیش گفت: همه چیز در آنجا فراهم بود و باید از هیات مدیره تیم تشکر کنم. تمرین کردن در انزلی سخت است. ما یک جلسه در سالن تمرین کردیم و یک جلسه دیگر با پارو کردن برف توانستیم در زمین حضور پیدا کنیم.

 

وی در خصوص جذب بازیکن گفت: یک سهمیه آزاد داریم که قرار است مهاجم داخلی یا خارجی جذب کنیم. در سایر پست‌ها بازیکن به اندازه کافی داریم.

 

وی در پایان گفت: ما واقعا به هواداران احتیاج داریم. برخی اوقات که باعث ناراحتی آنها می‌شویم حق را به تماشاگران می‌دهیم. امیدوارم بازیکنان و کادر فنی بدانند که هوادار با تیم زندگی می‌کند.