مدیرعامل باشگاه ملوان،گفت: انتخاب بازیکن خارجی برای ۱۳ بازی باقیمانده از لیگ، با توجه به مشکلات مالی باشگاه ریسک بزرگی […]

مدیرعامل باشگاه ملوان،گفت: انتخاب بازیکن خارجی برای ۱۳ بازی باقیمانده از لیگ، با توجه به مشکلات مالی باشگاه ریسک بزرگی است.

 

مسعود رضائیان روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: انتخاب یک بازیکن بدون اطلاع از عملکردش در صورت اضافه شدن به تیم مخاطره آمیز است .

وی با اشاره به هزینه بالای دعوت بازیکن خارجی برای انجام آزمایش، افزود:برخی مدیر برنامه های بازیکنان نیز به دلیل احتمال تایید نشدن بازیکن از سوی باشگاه ، ریسک نمی کنند.

مدیرعامل باشگاه ملوان تصریح کرد:نداشتن بازیکن، بهتر از داشتن بازیکن بی ثمر برای تیم است چرا که ما باید جوابگوی هواداران و تماشاگران نیز باشیم.

وی درخصوص پوشانده نشدن زمین چمن ورزشگاه تختی انزلی از سوی باشگاه، در زمان بارش برف اظهار کرد: من هم انتظار داشتم در زمان بارش برف کاور بر روی زمین چمن کشیده شود اما پس از بررسی ، اعلام شد چون جوانه های چمن تازه کشت شده بود کشیدن کاور و انباشت برف بر روی آن به جوانه های چمن فشار آورده و آنها را از بین می برد.