مدیر‌عامل باشگاه ملوان با بیان این که این باشگاه به واسطه تیم‌های متعدد در رده‌های سنی پایه و رشته مختلف، […]

مدیر‌عامل باشگاه ملوان با بیان این که این باشگاه به واسطه تیم‌های متعدد در رده‌های سنی پایه و رشته مختلف، عیال‌وار محسوب می‌شود، گفت: با وجود تمام این تیم‌ها، هیچ گاه مشکلات مالی مانع از حضور این تیم‌ها در مسابقات نشده است.

 

مسعود رضاییان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره حضور تیم‌های پایه ملوان در رده‌های سنی مختلف و رشته‌های مختلف، اظها‌ر کرد: ملوان تنها باشگاهی است که تیم فو‌تبا‌ل مردان و بانوان دارد و به نوعی عیال‌وار محسوب می‌شود، چرا که تعداد تیم‌های ملوان بیشتر از خیلی از باشگاه‌های صنعتی است. سه روز یک بار تیم را به استان مختلف اعزام می‌کنیم و سه، چهار مسابقه هم در انزلی برگزار می‌کنیم. در نیم فصل هم یک اردو در جزیره کیش برگزار کردیم که بازیکنان و کادرفنی در هتل پنج ستاره، اسکان یافتند. با این حال هیچ گاه مشکلات مالی مانع از حضور در مسابقات نشده است.

 

او ا‌ضافه‌ کرد‌: به اینها سفرهای طولانی با هواپیما به شهرهای مختلف را اضافه کنید که گاهی مجبور می‌شویم با دو پرواز به یک شهر برویم. برای مثال در دیدار با استقلال اهواز چهار شب در هتل بودیم و اینها هزینه‌های اضافی است.

 

مدیر‌عامل باشگاه ملوان درباره تصادف حمید استیلی با اتومبیل شخصی‌اش، تاکید کرد: این تصادف روز گذشته (جمعه) اتفاق افتاد، اما استیلی صحیح و سالم است و فقط متحمل خسارت مالی شده است. او امروز بعد از ظهر برای تمرین به انزلی می‌آید. هر چند که زمین حسن رود مملو از برف است و در زمین مقابل تمرین می‌کنیم.

 

رضاییان درباره دیدار هفته‌ هجدهم با استقلال اهواز، اظها‌ر کرد: انتظارمان بیشتر از اینها بود و برای پیروزی به اهواز رفته بودیم. علت این تساوی هم تمرین‌های بدنسازی‌ بود که در نیم فصل انجام داده بودیم و مطمئن باشید هفته به هفته‌ بهتر می‌شویم.

 

او ا‌دا‌مه‌ داد: البته شاید تیم‌هایی که بدنسازی نکرده‌اند، شروع خوبی در نیم فصل دوم داشته باشند، اما در ادامه فصل به مشکلی می‌خورند.

 

مدیر‌عامل باشگاه ملوان در ادامه گفت‌و‌گو با ایسنا درباره پرداخت بخشی از قرارداد بازیکنان نیز، خاطر‌ نشان کرد: احتمال برداشت حقوق بازیکنان بالاست. به این اتفاق خوش بین هستم. تا این جای لیگ ۱۹٫۷ درصد از قرارداد بازیکنان به طور میانگین پرداخت شده است.

 

رضاییان در مورد جذب بازیکن خارجی و منتفی شدن جذب مهرداد اولادی نیز اظها‌ر کرد: ما فقط می‌توانیم یک بازیکن آزاد جذب کنیم. اگر اولادی را جذب می کردیم این سهمیه ما از بین می‌رفت. چند بازیکن هم در تمرین‌ها شرکت کردند، اما مورد پسند استیلی قرار نگرفت. یک بازیکن هم با ویزای گردشگری به ایران آمده بود که دیپورت شد. از طرفی هزینه بلیت هواپیمای بازیکنان خارجی باید توسط مدیر برنامه‌های آن فرد پرداخت شود و ما بر اساس عملکرد بازیکنان خارجی قرارداد می‌بندیم. اگر در تست‌های فنی قبول شوند هزینه پروازشان را پرداخت می‌کنیم.

 

رضاییان در مورد مجمع باشگاه نیز خاطر‌ نشان کرد: صحبت‌های مختلف گفته شد و ما هم گزارش‌های مالی بخش‌های مختلف را ارائه کردیم.