مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از داوران خواست تا با دقت بیشتری قضاوت کنند.   پایان رأفت در گفت‌وگو با […]

مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از داوران خواست تا با دقت بیشتری قضاوت کنند.

 

پایان رأفت در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی یک – یک ملوان مقابل استقلال اهواز در هفته هجدهم لیگ برتر اظهار داشت: با وجود اینکه برای سه امتیاز به میدان رفتیم، اما بازی خوبی به نمایش نگذاشتیم. در ابتدای بازی روی غافلگیری گل خوردیم و حتی با زدن گل تساوی باز هم نتوانستیم کاری کنیم و تلاش‌مان مثمرثمر نبود.

 

«نه از نحوه بازی تیم راضی هستیم، نه از نتیجه‌ای که رقم خورد»، وی با بیان این جمله افزود: ما باید بهتر از این بازی کنیم، چرا که دیدارهای سختی در پیش داریم. ۱۲ بازی باقیمانده تا پایان لیگ حکم فینال را دارد و باید با تمرینات خوب و آمادگی بیشتر به مصاف حریفان برویم.

 

مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با اشاره به داوری این دیدار تصریح کرد: داور در یکی دو صحنه اشتباه کرد. سیدجلال رافخایی در محوطه جریمه بود که توپ به دست بازیکن حریف خورد و موقعیت را از او گرفت. متأسفانه داوران چه در بازی‌های داخل خانه و چه بیرون از خانه به ما کم‌لطفی کرده‌اند. امیدوارم داوران دقت بیشتری داشته باشند.

 

رأفت خاطرنشان کرد: یک شهر پشت ملوان قرار دارد و چشم استان گیلان به تنها نماینده خود است. نمی‌خواهیم همه چیز را گردن داوران بیاندازیم، اما در گذشته از داوری ضربه خورده‌ایم.