سرمربی ملوان گفت: استقلال اهواز به خاطر اینکه بازیکنان جوانی را به خدمت گرفته بود در مسابقه مقابل ملوان حریفی […]

سرمربی ملوان گفت: استقلال اهواز به خاطر اینکه بازیکنان جوانی را به خدمت گرفته بود در مسابقه مقابل ملوان حریفی ناشناخته به شمار می‌رفت.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حمید استیلی پس از تساوی تیمش مقابل استقلال اهواز در نشست خبری گفت: این اولین بازی ما پس از تعطیلات بود و از بازی بازیکنانم رضایت ندارم اما همین که در زمین حریف یک امتیاز هم کسب کردیم خوب است. ان‌شاءالله که بازی‌های بعد بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

 

وی ادامه داد: سریال اشتباهات داوری برایمان ادامه داشت هر چند که این اشتباهات عمدی نبود و سهوی بود. به طور مثال داور صحنه‌ای که توپ به دست حریف برخورد کرد را برای ما پنالتی نگرفت.

 

استیلی گفت: با گل زودهنگامی که خوردیم شیرازه تیم ما از هم پاشید. از سوی دیگر استقلال اهواز تیم ناشناخته‌ای بود که چیزی برای از دست دادن نداشت ضمن اینکه ما نیز از شرایط این تیم اطلاعی نداشتیم چون آنها بازیکنان جوانی را به خدمت گرفته بودند.

 

سرمربی ملوان در مورد اینکه چرا بازیکنان این تیم در بازی امروز تا حدودی سنگین بودند، گفت: ما فکر می‌کردیم هفته آینده بازی داریم اما مسابقه با استقلال اهواز یک هفته زودتر برگزار شد و به همین دلیل با مشکل مواجه شدیم.