ملوان به مصاف استقلال اهواز می رود .     درباره بازی: در هفته ی هجدهم رقابت های لیگ برتر […]

ملوان به مصاف استقلال اهواز می رود .

 

 

درباره بازی:

در هفته ی هجدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی مهمان استقلال اهواز خواهد بود. این دیدار روز پنجشنبه ۸ بهمن ۹۴ ساعت ۱۵ در استادیوم تختی اهواز آغاز خواهد شد. قضاوت این دیدار بر عهده ی رضا مهدوی است و حسین طالقانی، فرید امیدوار و علی احمدی کمک های او هستند. ناظر داوری این بازی نیز خداداد افشاریان است.

 

اسامی بازیکنان دعوت شده ی ملوان برای دیدار با استقلال اهواز:

 

 

ترکیب احتمالی ملوان:

 

 

غایب ها:

حسین ماهینیِ سه اخطاره به دلیل محرومیت و عزت اله پورقاز به دلیل مصدومیت غائبین ملوان در دیدار برابر استقلال اهواز خواهند بود . عادل کلاه کج و محمد اسماعیل نظری از استقلال اهواز نیز به دلیل محرومیت در این دیدار حضور نخواهند داشت.

 

رو در رو :

 

دو تیم ملوان و استقلال ۱۵ بار در تاریخ رقابت های لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفته اند که نتایج آن به صورت نمودار زیر بوده است: (۶ برد برای ملوان ، ۵ تساوی و ۴ برد برای استقلال اهواز)

 

 

جایگاه:

 

جایگاه دو تیم در جدول رده بندی لیگ برتر تا پیش از شروع رقابت های هفته هجدهم در جدول زیر آمده است. در سمت چپ نیز وضعیت نتیجه گیری تیمها در ۵ بازی اخیرشان را به ترتیب از راست به چپ ملاحظه می کنید. (رنگ سبز نماد پیروزی، رنگ قرمز نماد شکست و رنگ خاکستری نماد تساوی است)

 

 

نکات بازی:

 

در سومین هفته ی نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر، تیم ملوان در حالی به مصاف ضعیف ترین تیم لیگ خواهد رفت که ۷ بازی متوالی است نتوانسته بردی کسب کند و می تواند با پیروزی در ای دیدار طلسم شکنی کند . نکات این بازی را در اینفوگرافی زیر ملاحظه می کنید:

 

 

 

پخش زنده:

 

این دیدار به طور زنده از شبکه های استانی باران و خوزستان پخش خواهد شد.

 

پیش بینی شما از نتیجه ی دیدار استقلال اهواز-ملوان چیست ؟ نظر خود را با ما و سایر هواداران ملوان به اشتراک بگذارید.

 

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net