با حضور هیات مدیره در محل اقامت ملوان در جزیره کیش؛     بعد از تمرین صبح امروز ملوان در […]

با حضور هیات مدیره در محل اقامت ملوان در جزیره کیش؛


 

 

بعد از تمرین صبح امروز ملوان در جزیره کیش، اعضای هیات مدیره باشگاه به طور اختصاصی جلسه ای دوستانه با بازیکنان این تیم در هتل محل اردویی برگزار کردند.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی،اعضای هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی که روز گذشته (یکشنبه) به جزیره کیش سفر کرده بودند، صبح امروز و بعد از پایان جلسه تمرینی صبح ملوان، در هتل محل اقامت این تیم جلسه با بازیکنان تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه برگزار کردند. دکتر دنیامالی (رئیس هیات مدیره)، مهندس بدیعی فر (نایب رئیس هیات مدیره) و مهندس پورشعبان (عضو هیات مدیره) حضور داشتند که جلسه با سخنرانی دکتر دنیامالی برای بازیکنان آغاز شد. در ابتدای این جلسه رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان از جلسه ای که با مسولان ستاد کل نیروهای مسلح داشتند، تشریح موضوعات مالی، اعلام حمایت همه جانبه از کادرفنی و شرایط مالی باشگاه در نیم فصل دوم برای بازیکنان صحبت کرد. همچنین دکتر دنیامالی از بازیکنان ملوان خواست:«بدون توجه به حواشی در ادامه رقابتهای لیگ برتر به تلاش خود ادامه دهند و با همدلی و اتحاد بیشتر سعی کنید که در ۱۳ هفته باقی مانده لیگ برتر اتحاد خود را حفظ کنید تا بتوانیم با سربلندی فصل را به پایان برساینم.» رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان خطاب به بازیکنان ادامه داد: «من مسئول موضوعات مالی باشگاه هستم و قطعا به قراردادهایی که با شما امضا کرده ایم متعهد هستیم و متعهد باقی خواهیم ماند چرا که اگر اوضاع مالی شما خوب باشد قطعا برای ما نیز افتخار است چرا که تک تک شما بازیکنان ملوان برای من و اعضای هیات مدیره باشگاه ارزش دارید».
در ادامه جلسه مهندس بدیعی فر نیز توضیحاتی درباره شرایط مالی حال و آینده باشگاه برای بازیکنان ارائه کرد و از آنها خواست برای موفقیت باشگاه در لیگ برتر با توان و آمادگی به میدان بروند.
در پایان صحبت های هیات مدیره، مازیار زارع به نمایندگی از بازیکنان تیم برای دقایقی با مدیران تیم صحبت و دغدغه های بازیکنان را بیان کرد و هیات مدیره نیز پاسخگوی صحبت های بازیکنان شدند.
گفتنی است تمامی بازیکنان تیم جز پژمان نوری که به دلیل مصدومیت زودتر از سایرین به تهران بازگشته بود، در این جلسه حضور داشتند.