سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با اعلام اینکه تا کنون سه بازیکن به ترکیب تیم اضافه کرده ایم و تا […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با اعلام اینکه تا کنون سه بازیکن به ترکیب تیم اضافه کرده ایم و تا نیم فصل دو بازیکن دیگر باید اضافه شود، گفت: با جذب یک بازیکن خارجی دیگر در پست مهاجم ، تیم تکمیل خواهد شد.

.

 

 

حمید استیلی روز دوشنبه در حاشیه اردوی تمرینی تیم ملوان انزلی در مجموعه ورزشی المپیک کیش با ابراز رضایت از وضعیت تیم حاضر در اردو اظهارداشت: برای برگزاری اردوی یک هفته ای در کیش بسر می بریم و تلاش داریم در شرایط خوب آب و هوایی تمرین های مستمر خود را با جدیت تمام ادامه دهیم.

وی به بازی دوستانه عصر شنبه تیم خود در مقابل استقلال خوزستان اشاره کرد و گفت: با تیمی بازی کردیم که قهرمان نیم فصل بوده است، در این دیدار از تمامی بازیکنان در زمین استفاده کردیم، برگزاری اینگونه بازی ها پشتوانه ای برای تیم است.

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با تاکید بر اینکه همه بازیکنان تیم خوب بازی کردند، اظهار داشت: از نحوه بازی بازیکنان راضی هستم و امیدوارم در کنار بازی های خوب نتیجه های خوب هم بدست بیاوریم .

استیلی ابراز امیدواری کرد که در صورت فراهم شدن شرایط ،بازی تدارکاتی دومی در مدت برگزاری اردو با تیم دیگری داشته باشیم .

وی در مورد بازیکنان اضافه شده به تیم گفت: تا کنون سه بازیکن به تیم اضافه شدند و امید داریم که بتوانیم در نیم فصل دوم نیز دو بازیکن دیگر به تیم اضافه شود.

استیلی تصریح کرد: فرصت ما کم است و باید تا ۲۹ دی ماه یک تیم خوب تشکیل دهیم .

وی با بیان اینکه این اردو چهارشنبه ۳۰ دی ماه به پایان می رسد افزود : پس از بازگشت دو روز استراحت می کنیم و از روز شنبه تمرینات خود را در انزلی پیگیری خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی به بازی های خوب تیم اشاره کرد و گفت: برای راهیابی به لیگ باید بهتر از زمان کنونی باشیم.

وی از حضور’ جلال رافخایی’ در پست مهاجم ‘ فوروارد’ تیم خبر داد و گفت: اگر بتوانیم یک بازیکن خارجی دیگری در پست مهاجم به تیم اضافه کنیم ترکیب تیم کامل می شود.

استیلی در مورد وضعیت تیم ها در لیگ گفت : تیم های فوتبال در کشور از نظرفنی پیشرفت های خوبی داشتند و بازیکنان جوان خوبی در تیم ها هستند، مهم است که مربیان شجاعت استفاده از بازیکنان جوان را دارند ،امیدوارم جوانان هم شایستگی های خود را در زمین به خوبی نشان دهند.

سرمربی تیم ملوان بندر انزلی در مورد صعود تیم امید به المپیک اظهار داشت: با وجود مربیان خوب و اخلاق مداری چون مایلی کهن و خاکپور و با برنامه ریزی مناسب ضعف های احتمالی در تیم برای صعود برطرف می شود.

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: مربیان خود شناخت کاملی از تیم دارند اما به نظر می رسد در خط دفاعی نیاز به ترمیم داریم .

تیم های فوتبال ملوان انزلی و استقلال خوزستان که به منظور برپایی اردو در جزیره کیش بسر می برند عصر شنبه دردیداری دوستانه به مصاف یکدیگررفتند که هر دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

بر اساس جدول رده بندی لیگ برتر تیم استقلال خوزستان در رده دوم و ملوان در جایگاه یازدهم قرار دارد.