حمید استیلی سرمربی ملوان تا امروز یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان به باشگاه تزریق کرده است.     به […]

حمید استیلی سرمربی ملوان تا امروز یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان به باشگاه تزریق کرده است.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، باشگاه ملوان در چند سال اخیر دچار مشکلات شدید مالی بوده و در این فصل به نظر می‌رسد. این مشکلات در این فصل به اوج خودش رسیده است و همین مساله باعث جدایی بازیکنانی مثل نزهتی، پاشنکو و فرزاد حاتمی شده است.

بازیکنان ملوان که پیش از دیدار آخر پیش از نیم‌فصل مقابل استقلال قصد اعتصاب داشتند با پادرمیانی استیلی در این بازی حاضر شدند ولی اعتراضات همچنان به پرداخت نشدن حقوق ادامه پیدا کرد و خبری هم از اسپانسر و کمک منطقه آزاد و مسوولین استانی به ملوان هم نشد. تا اینکه حمید استیلی که یک‌بار در هفته‌های میانی فصل با کمک گرفتن از دوستان خودش مبلغ ۸۰۰ میلیون به باشگاه تزریق کرده بود. بار دیگر با همراه کردن احمد دنیا مالی مالک باشگاه از یکی از دوستانش مبلغ یک میلیارد به باشگاه پرداخت شود تا با این پول بخشی از تعهدات بازیکنان پرداخت شود.

حمید استیلی پیش از سفر تیمش در آخرین تمرین ملوان به بازیکنانش نوید داد که پیش از پایان نیم‌فصل بخشی از مبلغ قراردادهایشان را دریافت می‌کنند.

گفتنی است بدهی باشگاه ملوان به حمید استیلی یک میلیارد و هشتصد میلیون است. ضمن اینکه این مربی عنوان کرده برای حضور در ملوان حتی یک ریال هم دریافت نکرده است.