فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: انتقال بازیکن تیم ملوان به تراکتورسازی را پیگیری می کنیم. […]

فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: انتقال بازیکن تیم ملوان به تراکتورسازی را پیگیری می کنیم.

 

 

دریادار دوم عرشه افشین رضایی حداد عصر یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با بیان این مطلب، از استعفای اعضای غیرنظامی هیأت مدیره باشگاه ملوان اظهار بی اطلاعی و بیان کرد: استعفای این اعضاء، تصمیمی است که شخصاً گرفته اند و نیروی دریایی در این خصوص موضع خاصی ندارد.
وی با اشاره به اینکه تامین سرباز برای باشگاه ملوان وظیفه ای است که به نیروی دریایی بعنوان سهامدار این باشگاه محول شده، افزود: در جلسه های هیات مدیره، روی حضور مهدی شریفی در تیم ملوان بعنوان بازیکن تاثیرگذار، حساب ویژه ای باز کرده بودیم.
دریادار رضایی حداد با تاکید بر اینکه تصمیم واگذاری مهدی شریفی به تیم تراکتورسازی از سوی مسئولان تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح گرفته شده، خاطرنشان کرد: در آخرین جلسه هیات مدیره، انتقال این بازیکن به ملوان نهایی شده بود.
وی با اشاره به اینکه اعضای غیرنظامی هیات مدیره باشگاه تاکنون موضوعی را به من منعکس نکرده بودند، ادامه داد: شاید این امر به آن دلیل باشد که از من نیز قطع امید کرده بودند چراکه این قضیه به نوعی به ما نیز بر می گردد.
فرمانده ناوگان شمال با بیان اینکه نیروی دریایی تمام تلاش خود را براساس وظیفه محوله در راستای جذب بهترین سربازهای فوتبالیست برای ملوان انجام می دهد، گفت: درخصوص مشکل بوجود آمده، از سوی نیروی دریایی پیگیری های لازم تا حصول نتیجه مطلوب انجام خواهد شد.
نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سهامدار ۳۰ درصد از باشگاه ملوان بندرانزلی است.
باشگاه ملوان بندرانزلی، عصر روز گذشته (شنبه) با انتشار بیانیه ای، به دلیل حضور مهدی شریفی در تیم تراکتورسازی تبریز، از ادامه حضور در لیگ برتر فوتبال کناره گیری کرد.
به دنبال این مسئله، مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با دستور محمدعلی نجفی استاندار گیلان، برای پیگیری مشکلات تیم فوتبال ملوان بندرانزلی راهی وزارت ورزش و جوانان شده است.
هیات فوتبال استان گیلان نیز با صدور بیانیه ای در پی عدم انصاف در تقسیم بازیکنان سرباز، حمایت خود را از تیم فوتبال ملوان بندر انزلی اعلام کرد.