مهدی شریفی؛ حضور او در تراکتورسازی بحث بزرگی در فوتبال به وجود آورده که دامنه آن باعث ورود مجلسی ها […]

مهدی شریفی؛ حضور او در تراکتورسازی بحث بزرگی در فوتبال به وجود آورده که دامنه آن باعث ورود مجلسی ها نیز شده. شما ابتدای فصل در ملوان حضور داشتید و با توجه به شرایطی که وجود داشت و البته دارد نظرتان در مورد این انتقال چیست؟

من نمی توانم علاقه ام را به ملوان در این مدت کوتاه که در کنارشان حضور داشتم را پنهان کنم و آنها را خیلی دوست دارم. من سه هفته از نزدیک مشکلات و عشق آنها به ملوان را لمس کردم. به نظرم ملوان را خدا دوست دارد که با این مشکلات در لیگ می ماند و این اتفاقات را تحمل می کند. اما در مورد بحث مهدی شریفی باید بگویم که او اصلا کد نخورده بود و اگر یک سند موجود بود که کد او برای ملوان خورده، به من نشان دهید.

 

 

 

 

به هرحال این صحبت ها بین دو تیم نظامی که هر دو بازیکن سرباز جذب می کند با توجه به شرایط موجود به نظرتان به صلاح است؟

همانطور که گفتم کد شریفی برای ملوان نخورده بود و اکنون نیز باید نگاه ملی داشت. این را هم بگویم که حداقل ۶ بازیکن سرباز از تیم ما جدا شده اند و اینطور که به من گفته اند در ابتدای فصل هم دو بازیکن به آنها داده اند. حسین ماهینی و حسین حسینی دو بازیکنی بودند که سهمیه تراکتورسازی بودند اما با توجه به اینکه ملوان نیاز بیشتری به این بازیکن داشت به آنها داده شد. من مطمئنم ملوان، قوی سپید انزلی چی ها که یک تیم خوب، متعصب و البته با هواداران خوب است می تواند در لیگ حضوری شایسته داشته باشد و این مسائل نباید تمرکز آنها را برهم بزند و برای آنها که سه هفته خوب را در کنارشان تجربه کردم آرزوی موفقیت می کنم.

اما حمایت خوبی هم از سوی مسوولان استانی در این مدت از تراکتورسازی شد.

من از تمام مسوولان استانی نهایت تشکر را می کنم که در این مدت وحدت خوبی به نمایش گذاشتند و در کنار تراکتورسازی بودند. نماینده تبریز، ارومیه و اردبیل متفق القول حامی تراکتورسازی بودند و این وحدت قابل تقدیر است. از شهردار تبریز آقای مهندس نجفی هم تشکر می کنم که نگاه همه اکنون به تراکتورسازی ملی است تا در آسیا به نتیجه برسد. این مساله خوشحال کننده است که این وحدت در بین آذری زبان ها به وجود آمده است.

 

منبع : ورزش۳