مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: ملوان از روز چهارشنبه در جزیره کیش اردوی تدارکاتی برگزار می کند.     […]

 

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: ملوان از روز چهارشنبه در جزیره کیش اردوی تدارکاتی برگزار می کند.

 

 

 

مسعود رضائیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت باشگاه ملوان و حضور در لیگ برتر گفت: هنوز تصمیم جدیدی در این مورد گرفته نشده است و کماکان حاضر به شرکت در لیگ برتر نیستیم اما قرار است اوایل هفته آینده مجمع عمومی باشگاه ملوان تشکیل جلسه بدهد تا در مورد وضعیت ملوان تصمیم گیری کند. در مجمع باشگاه مقامات عالی رتبه استانی و شهری عضویت دارند.

وی در مورد اینکه تمرینات ملوان برگزار می شود یا نه، گفت: باید توضیحی در این مورد بدهم. باشگاه ملوان امور جاری و روزمره خود را مثل گذشته انجام می دهد و تا زمانی که ما حضور داریم مثل ساعت کار می کنیم. بنابراین این مساله ربطی به تصمیم های کلان مدیریتی باشگاه ندارد. مجمع عمومی باشگاه در مورد وضعیت ملوان در هفته آینده تصمیم گیری خواهد کرد. این دو مساله منافاتی باهم ندارند.زیرا اگر برفرض مدیران باشگاه تصمیم به شرکت در لیگ برتر بگیرند تیم باید آماده باشد و نمی توان ۱۰ روز مانده به مسابقات تیم را تشکیل بدهیم.

مدیرعامل ملوان در مورد برگزاری اردوی تیمش گفت: از روز چهارشنبه تیم در جزیره کیش اردویی تدارکاتی برگزار خواهد کرد و در این اردو امکان دارد با تیم های لیگ برتری که در این جزیره اردو زده اند مسابقه برگزار کنیم.

رضائیان در مورد جذب بازیکن جدید گفت: قرار است در اردوی کیش برخی بازیکنان در تمرین ملوان حاضر شوند تا استیلی آنها را زیر نظر بگیرد. برخی از این بازیکنان ممکن است از لیگ یک باشند.