مسعود رضائیان معتقد است که تمرینات ملوان بر اساس نظم و انضباط همیشگی پیگیری می‌شود تا تکلیف حضور مجدد این […]

مسعود رضائیان معتقد است که تمرینات ملوان بر اساس نظم و انضباط همیشگی پیگیری می‌شود تا تکلیف حضور مجدد این تیم در لیگ برتر مشخص شود.

 

 

رضائیان به خبرنگار “ورزش سه”، گفت: ما برنامه تمرینی روتین و روزمره خودمان را پیگیری می‌کنیم. من فکر می‌کنم که تمرین کردم در یک تیم مثل غذا خوردن و خواب برای یک انسان واجب است و نظم و انضباط در ملوان حرف اول را می‌زند. آقای استیلی هم طبق قرار قبلی از امروز به ما اضافه می‌شود.

او ادامه داد: ما طبق برنامه‌ریزی تمرین می‌کنیم و بعد از آن به اردوی آماده‌سازی کیش که از قبل برنامه‌ریزی‌شده بود، می‌رویم. ما نمی‌توانیم تمرینات خودمان را تا زمان مشخص شدن حضور تیم در لیگ برتر تعطیل کنیم. ما با احتمال اینکه ۵۰ درصد قرار است بازی کنیم تمریناتمان را پی خواهیم گرفت.

وی افزود: در مورد اینکه شما می‌گویید چرا باشگاه یک ساعت قبل از تمرین به بازیکنان خبر داده و بعد غایبان را جریمه می‌کند باید بگویم که دلیل ندارد که از چند روز قبل بخواهیم به بازیکنان اطلاع دهیم! آنها می‌دانند که تمرینات ملوان از روز شنبه می‌بایست شروع می‌شد و حالا با دو روز تأخیر پیگیری می‌شود. مبلغ جریمه برای غیبت در تمرینات هم پیش از این از جانب کمیته انضباطی باشگاه تعیین شده است.

رضائیان گفت: اینکه آقای دنیا مالی عنوان کرده بازیکنان غایب تمرین ملوان ۲۰ درصد جریمه می‌شوند آیین نامه کمیته انضباطی است مثل اینکه کسی جوراب رنگ به رنگ بپوشد با دیر در تمرین حاضر شود هر کدام از این بی انضباطی ها با توجه به آیین‌نامه انضباطی باشگاه شامل جریمه خاصی می‌شود.

مدیر باشگاه ملوان در مورد لیست بازیکنهای ورودی به ملوان، افزود: ما بر اساس اینکه آقای استیلی چه کسانی را مدنظر داشت با بازیکنان وارد مذاکره شده‌ایم ولی رسمی شدن قرارداد این بازیکنان جدید به بعد از حضور آقای استیلی در تمرینات موکول می شود . چون به غیر از بازیکنان لیگ برتری که شرایطشان مشخص است بازیکنان دسته یک و خارجی باید زیر نظر مستقیم سرمربی و بعد از حضور در تمرینات انتخاب شوند.

رضائیان در مورد مبلغ قرارداد عقب افتاده ملوانی‌ها، اضافه کرد: تقریباً این مشکل حل شده و ما تا فردا حدود ۱۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخت می‌کنند که با احتساب مبالغی که از ابتدای فصل به حساب آنها ریخته شده بازیکنان ملوان تا امروز ۲۰ درصد از مبلغ قراردادمان را پرداخت کرده‌ایم.

او در مورد حل مشکل حضور مهدی شریفی و صحبت‌های باران چشمه در مورد حضور ۴ بازیکن سرباز به جای او در ملوان گفت: اگر منظور از حل مشکل این است که شریفی در تمرینات ملوان حاضر شود که تا امروز این اتفاق نیفتاده است و فکر می‌کنم صحبت‌های آقای باران چشمه هم در مورد حضور بازیکن سرباز به این فصل ختم نشود و مربوط به سال آینده باشد. مشکلات ملوان از اظهار نظرهیات مدیره گذشته و باید در مجمع باشگاه مورد بررسی قرار گیرد.

رضائیان در مورد اینکه در مقوله سربازها ملوان مظلوم واقع شده، ادامه داد: من این‌طور فکر نمی‌کنم چون ما یک بازیکن را از دست دادیم ولی در مقابل حمایت منطقه شمال را که کمرنگ شده بود، دوباره برای ملوان احیا شد و همه دوباره از ملوان به عنوان نماینده شمال در لیگ برتر، حمایت کردند.