باشگاه ملوان دلش را خوش کرده بود که دربی پولی و بی‌مهاجمی تیم، جذب یک سرباز آن هم مهدی شریفی […]

باشگاه ملوان دلش را خوش کرده بود که دربی پولی و بی‌مهاجمی تیم، جذب یک سرباز آن هم مهدی شریفی غنیمت بزرگی است و آمدن او می‌تواند کلی از مشکلات را حل کند اما یک روز پس از این که اعلام شد کد سربازی شریفی برای ملوان خورده و باید به انزلی برود خبر رسید این مهاجم تراکتوری خواهد شد!

 

تمرینات را تعطیل کردیم

مگر تراکتورسازی کم بازیکن دارد

باشگاه ملوان دلش را خوش کرده بود که دربی پولی و بی‌مهاجمی تیم، جذب یک سرباز آن هم مهدی شریفی غنیمت بزرگی است و آمدن او می‌تواند کلی از مشکلات را حل کند اما یک روز پس از این که اعلام شد کد سربازی شریفی برای ملوان خورده و باید به انزلی برود خبر رسید این مهاجم تراکتوری خواهد شد! این خبر آنقدر به باشگاه شوک وارد کرد که روز گذشته تمرینات هم نصف و نیمه برگزار شد و حتی باشگاه ملوان نیز اعلام کرد از لیگ کنار خواهد کشید. خلاصه داستان شریفی داستان عجیبی شده و زمانی هم که از سپاهان به عنوان بازیکن سرباز جدا می‌شد کلی حرف و حدیث داشت که حال بیشتر هم شده است. دراین رابطه گفت‌وگوی نود را با پایان رافت مربی ملوان بخوانید.

آقا پایان تمرین داشتید؟

تمرین داشتیم ولی درست و حسابی انجام نشد و تعطیل کردیم.

چرا؟

این بحث مهدی شریفی تیم را به هم ریخته و همه ناراحت هستند.

فکر می‌کنید زور تراکتورسازی بیشتر از ملوان بوده چون اول گفتند کد سربازی شریفی برای ملوان زده شده ولی یک روز بعد تغییرش دادند؟

نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داد که شریفی دوباره به سمت تراکتورسازی رفت و همه ما ناراحت هستیم. او می‌توانست به تیم کمک کند البته نه این که به زور بیاید و دلش با تیم نباشد.

سرباز که دل بخواهی نیست و باید برود سربازی. مگر این بازیکن سربازها که کارت‌هایشان ابطال شده را بین تیم‌ها تقسیم نکردند. مگر دلشان بود که بروند به این تیم‌ها؟

به هر حال باید بازیکن دلش هم با تیم باشد وگرنه خوب بازی نمی‌کند. شریفی به درد تیم می‌خورد و نمی‌دانم چرا به سمت تراکتورسازی هدایت شد.

سردار باران چشمه گفته بود چون ملوان شرایط خوبی ندارد شریفی را به این تیم دادیم؟

کاملا درست است و قرار بود بیاید ملوان ولی یک روزه تغییر تیم داد. تراکتورسازی مگر کم بازیکن دارد؟ این تیم کلی بازیکن دارد و پول هم که دارد حال چه می‌شد شریفی را به ملوان می‌دادند؟ ملوان این همه هوادار دارد و یک بازیکن خارجی هم ندارد ولی تراکتورسازی کلی خارجی هم دارد. پس نباید این اتفاق رخ می‌داد.

یعنی یک بازیکن این همه برای تیم مهم بود؟

مهم که بود چون با شرایط فعلی روی او حساب کرده‌ بودیم و می‌توانست به ما کمک کند.

بازیکن جدید جذب نکرده‌اید؟

با شرایط فعلی مگر بازیکن پیدا می‌شود و کسی به ملوان می‌آید.

مگر پول به باشگاه تزریق نشده؟

شده و اوضاع بهتر خواهد شد. به نظرم کمی از مشکلات تیم حل شود.

پس پول آمده بازیکن هم می‌توانید بگیرید؟

باید بازیکن باشد که بگیریم. وقتی نیست از کجا بگیریم.

داستان کنار کشیدن ملوان از مسابقات چیست؟

دقیقا خبر ندارم ولی هر چه باشگاه تصمیم بگیرد ما هم تابع آن هستیم.

استیلی: فشارها شریفی را به تراکتور فرستاد!

حمید استیلی سرمربی ملوان نیز در خصوص کناره‌گیری تیم به دلیل اینکه کد سربازی مهدی شریفی که برای این تیم زده شده بود اما ناگهان تغییر کرد و شریفی بازیکن تراکتورسازی شد، گفت: خب این اتفاق برای ما خیلی سخت بود چرا که ما مشکلات زیادی داریم که به راحتی نمی‌توانیم بازیکن جذب کنیم و یکی از راه‌های جذب بازیکن برای ما گرفتن همین بازیکن سرباز است.

او ادامه داد: کد شریفی برای نیروی دریایی و باشگاه ملوان صادر شده بود اما با فشار نمایندگان، استاندار،‌فرماندار و … باعث شد تا کد شریفی برای تراکتورسازی صادر شود و این موضوع برای ما سخت بود چرا که انتظار داشتیم عدالت رعایت شود آن هم در حالی که هم تراکتورسازی و هم ملوان تیم‌های نظامی هستند. ما قبول داریم که باید به تراکتورسازی به عنوان نماینده ایران در آسیا کمک شود اما این تیم بازیکنان زیادی دارد.

سرمربی ملوان در پایان افزود: فشارهای زیادی وارد شد تا شریفی به جای ملوان سر از تراکتورسازی دربیاورد و این مسئله برای ما سخت بود.

 

منبع : نود.نت