اختصاصی – تمرینات ملوان در حالی تا تصمیم قطعی مجمع عمومی باشگاه برای شرکت یا عدم شرکت در رقابتهای لیگ […]

اختصاصی – تمرینات ملوان در حالی تا تصمیم قطعی مجمع عمومی باشگاه برای شرکت یا عدم شرکت در رقابتهای لیگ برتر دنبال می شود که بخش زیادی از بازیکنان به دلیل عدم دریافت مطالباتشان در تمرینات شرکت نمی کنند .

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” تمرینات ملوان در زمین حسن رود در حالی پیگیری می شود که خبری از حمید استیلی و بیش از ۸،۹ بازیکن اصلی در تمرینات نیست . پژمان نوری ، مازیار زارع ، سید جلال رافخایی ، عزیز معبودی ، سهیل رحمانی ، احمد آهی ، محمد آبشک ، عزت اله پورقاز و رضا درویشی از جمله بازیکنانی هستند که به دلیل عدم پرداخت مطالباتشان در تمرینات حاضر نشده و از طرفی دیگر حمید استیلی سرمربی ملوان نیز در تمرینات تیم حضور ندارد و دستیاران وی بازیکنان جوان و سرباز را تمرین می دهند .

 

حال اینکه با استناد به مصاحبه ی مدیرعامل و سرمربی باشگاه یک میلیارد تومان پول در حال حاضر در حساب باشگاه برای پرداخت مطالبات بازیکنان و کادرفنی وجود دارد و اینکه به چه دلیلی پرداختی ها انجام نمی شود خود جای سوال دارد ، از طرفی بازیکنان مدعی هستند که کمتر از ۱۰ درصد تا به اینجای فصل که بیش از نیمی از آن گذشته دریافت کرده اند به علاوه ی ۵۰ درصد مطالبات فصل قبلشان که هنوز باشگاه پرداخت نکرده است و طبق قول باشگاه قرار بوده ۲ روز پیش از بازی با استقلال بخشی از مطالبات این فصل آنها پرداخت گردد اما باز هم این کار انجام نشده که به گفته ی سرمربی تیم بازیکنان فقط بخاطر مردم انزلی در این دیدار حاضر شدند . اما چیزی که قابل تامل است اینکه در ۱ هفته تعطیلی تمرینات پس از بازی استقلال پولی به اعضای تیم ملوان بندرانزلی پرداخت نگردید در حالی که گفته شد ۱ میلیارد تومان در حساب باشگاه موجود است ! حال اینکه این بیشتر شبیه به نوعی گروکشی می ماند که باشگاه منتظر است بازیکنان ابتدا در تمرینات حاضر شوند بعد پولشان را پرداخت کند و از طرفی دیگر بازیکنان به دلیل چند بار بدقولی باشگاه هنوز حاضر به شرکت در تمرینات نیستند !

 

اینکه پرداخت مطالبات به اعضای باشگاه با توجه به مفاد قرارداد یک امر “روتین” در دنیای فوتبال است و اینکه به چه دلیل این بحران خودساخته این روزها در باشگاه ایجاد شده است و چرا در چنین شرایط بحرانی درون تیمی (اعتصاب بازیکنان) و برون تیمی (کنار کشیدن ملوان از لیگ) مدیرعامل باشگاه به مرخصی رفته است را چندان متوجه نمی شویم ! مگر چند بار قرار است شرایط این چنین اضطراری برای یک باشگاه  در طول یک فصل رخ دهد که دقیقا در همان زمان مدیرعامل محترم به مرخصی رفته اند ؟! اما به خوبی می دانیم که این لج و لج بازی ها از یک طرف و ندانم کاری ها از طرفی دیگر به هیچ عنوان زیبنده نام بزرگ ملوان نیست و دودش به چشم هیچ کس جز ملوان و هوادارانش نخواهد رفت و بهتر است دو طرف یکدیگر را عضو یک خانواده بدانند و پیش از به وجود آمدن مشکلات عمیق تر با تعامل این بحران را حل و فصل نمایند .

 

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net