مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: به ملوان ضربه جبران ناپذیری زدند.   مسعود رضاییان در گفت و گو با خبرنگار کاپ، […]

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: به ملوان ضربه جبران ناپذیری زدند.

 

مسعود رضاییان در گفت و گو با خبرنگار کاپ، درباره انتقال مهدی شریفی به تراکتورسازی و حاشیه های به وجود آمده، اظهار داشت: من واقعا نمی دانم در این باره چه بگویم. کاش مسئولان سازمان نظام وظیفه هرگز نمی گفتند شریفی بازیکن ملوان است. آنها روز جمعه این حرف را زدند و مردم و ما را امیدوار کردند ولی حالا ….

 

 

وی ادامه داد: تا جایی که من اطلاع دارم، تغییر محل خدمت سربازان کار آسانی نیست. ملوان زیر نظر نیروی دریایی است و تراکتورسازی سپاه پاسداران. در این شرایط انتقال محل خدمت بازیکن سرباز از نیروی دریایی به سپاه کار آسانی نیست اما این کار خیلی راحت انجام گرفت. متاسفانه به باشگاه ملوان ضربه جبران ناپذیری زدند. ما با چند بازیکن وارد مذاکره شده بودیم اما به خاطر مهدی شریفی به مذاکراتمان پایان دادیم و حالا نمی دانم باید برای نیم فصل دوم چه کاری انجام دهیم.

 

 

مدیرعامل باشگاه ملوان در پاسخ به این پرسش که آیا واقعا می خواهد از لیگ برتر کنار بکشد، تاکید کرد: متاسفانه فشارهای زیادی به ملوان وارد شده و با این ماجرا دیگر چیزی برای از دست دادن نداریم. هیات مدیره باشگاه این تصمیم را گرفته و ما هم تا آخر پشت هیات مدیره ایستاده ایم. تابع هیات مدیره هستیم و هر تصمیمی بگیرند، می پذیریم.

 

 

رضاییان در پایان افزود: متاسفانه دست مان به جایی بند نیست. هر گاه کاری انجام می دهیم، هیچ واکنشی نمی بینیم و این شرایط آزار دهنده است.