رئیس هیات فوتبال بندرانزلی در واکنش به واگذاری بازیکن ملوان به تیم تراکتورسازی تبریز، این اقدام را اجحاف به تنها […]

رئیس هیات فوتبال بندرانزلی در واکنش به واگذاری بازیکن ملوان به تیم تراکتورسازی تبریز، این اقدام را اجحاف به تنها تیم شمال کشور که در لیگ برتر فوتبال حضور دارد، دانست.

 

 

 

 

محمود رمضانی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه با واگذاری بازیکن ملوان به تراکتورسازی، عملاً مشکل این تیم شمالی دوچندان شده، افزود: تاکنون تنها مشکل باشگاه ملوان به لحاظ مسائل مالی بود.

وی با انتقاد از اجحاف مسئولان ورزش ستاد کل نیروهای مسلح و ضایع شدن حق ملوان تصریح کرد: رئیس سازمان تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح می بایست درخصوص بازیکن سربازی که کد آن برای نیروی دریایی و ملوان به ثبت رسیده و به یک باره سر از تراکتورسازی تبریز در می آورد، پاسخگو باشد.

رئیس هیات فوتبال انزلی با تاکید براینکه سردار باران چشمه درمصاحبه ای به صراحت ، مهدی شریفی را بازیکن ملوان در نیم فصل دوم لیگ برتر معرفی کرده بود، گفت: بروز اینگونه موارد در ورزش پرطرفدار فوتبال ، نگران کننده است .

وی این ناعدالتی و بی توجهی به تنها تیم حاضر در لیگ برتر فوتبال شمال کشور را مایه دلسردی همه اقشار فوتبال دانست و خاطرنشان کرد: در راستای اعتراض به این ناعدالتی از سوی رئیس سازمان تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح ، اعضای غیر نظامی هیأت مدیره باشگاه ملوان تصمیم به استعفای دسته جمعی و انصراف از حضور در ادامه رقابت های لیگ پانزدهم فوتبال کشور گرفته اند.

رمضانی با تاکید براینکه تاکنون مسئولان ملوان با چنگ و دندان این تیم را به اینجا رسانده اند، اظهارکرد: انتظار می رود مسئولان ورزش ستادکل نیروهای مسلح ، حق ضایع شده از باشگاه ملوان و مردم انزلی را به آنها برگردانند .

وی با بیان اینکه افراد معرفی شده بعنوان مالک به این باشگاه هم نتوانستند به تعهداتشان عمل کنند، افزود: پس از تشکیل هیأت مدیره جدید و روی کار آمدن احمد دنیامالی بعنوان رئیس هیأت مدیره باشگاه، اقدامات مورد قبولی انجام شد.

رئیس هیأت فوتبال انزلی با اشاره به اینکه تاکنون ۳۵ میلیارد ریال پول توسط رئیس هیأت مدیره درهمه رده های سنی باشگاه تزریق شده، بیان کرد:درطول همین هفته نیز ۱۰ میلیارد ریال دیگر بحساب باشگاه واریز می شود.

وی متذکرشد: درصورت رها شدن این تیم به حال خود، یقینا نیروی دریایی ارتش نمی تواند به تنهایی از عهده اداره این باشگاه برآمده و درنتیجه باشگاه منحل می شود.

وی با بیان اینکه رئیس هیات فوتبال استان گیلان نیز نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است افزود: از نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز انتظار می رود بعنوان سهامدار ۳۰درصد از باشگاه ملوان وارد عمل شده تا حق ملوان به این شکل ضایع نشود .

مهدی شریفی بازیکن سربازی که قرار بود درنیم فصل دوم رقابت های لیگ پانزدهم در تیم ملوان بندرانزلی بازی کند، عصر دیروز (شنبه) با تراکتورسازی تبریز قرارداد خود را به ثبت رساند تا پس از شاهین ثاقبی دومین بازیکنی باشد که از سوی مسئولان سازمان تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح از ملوان گرفته می شود.

ملوان بندرانزلی از ۱۷ بازی انجام شده در نیم فصل اول لیگ پانزدهم، تنها موفق به کسب ۱۸ امتیاز شد و در رده یازدهم جدول قرار دارد.