رئیس کمیته تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: به عنوان مسئول ورزش نیروهای مسلح از مردم خوب انزلی به […]

رئیس کمیته تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: به عنوان مسئول ورزش نیروهای مسلح از مردم خوب انزلی به خاطر موضوع خدمت مهدی شریفی عذرخواهی می کنم.

 

 

سردار مهرعلی باران چشمه در گفت و گو با خبرنگار کاپ، درباره رفت و برگشت مهدی شریفی از تیم تراکتورسازی به ملوان بندرانزلی و اعتراضاتی که از سوی باشگاه گیلانی نسبت به این موضوع صورت گرفته اظهار داشت: هفته گذشته اعلام شد که این بازیکن به باشگاه تراکتورسازی منتقل شده است. آن روز من در ارتباط با این خبر اعلام کردم که تراکتورسازی نباید بدون هماهنگی با ستاد کل تربیت بدنی نیروهای مسلح با این بازیکن وارد مذاکره می شد.

 

 

وی افزود: در واقع من اعلام کردم که باشگاه تبریزی از این نظر کار صحیحی انجام نداده است اما به طور کلی روز گذشته و در جلسه ای که پیرامون بازیکنان سرباز تشکیل شد به این جمع بندی رسیدیم که با توجه به حساسیت دیدارهای آتی تیم تراکتورسازی در مسابقات آسیایی به عنوان نماینده کشورمان همچنین با توجه به اینکه این تیم ۴ سرباز خود را هم از دست داده است تصمیم بر این شد که شریفی خدمت سربازی اش را در این باشگاه سپری کند.

 

 

رئیس کمیته تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح اضافه کرد: البته شخصا صبح امروز با مسئولان باشگاه ملوان صحبت کردم و به آنها هم حق می دهم که از این بابت ناراحت شده باشند. من شخصا از مردم خوب انزلی عذرخواهی می کنم و این قول را می دهم که در آینده با انتقال بازیکنان سرباز به این تیم اتفاقی که در این موقعیت رخ داد را جبران خواهیم کرد. پشتیبانی از تیم ملوان به عنوان یکی از باشگاه های نظامی هم از جمله وظایف و مسئولیت های ماست که این موضوع در آینده انجام خواهد شد.

 

 

باران چشمه در پایان دراین باره که آیا ملوانی ها با توضیحات وی قانع شده و از تصمیم به کناره گیری از لیگ منصرف شده اند یا نه توضیح داد: صحبت های خوبی با مسئولان این باشگاه انجام داده ایم و آنها نیز نسبت به اهمیت موضوع درباره نماینده کشورمان در مسابقات آسیایی قانع شده اند. انشاالله مسابقات این تیم در لیگ برتر با قدرت ادامه پیدا کند.