سازمان خدمت نظام وظیفه عمومی امروز اعلام کرد که مهدی شریفی، مهاجم تازه وارد تراکتورسازان باید خود را به ملوانان […]

سازمان خدمت نظام وظیفه عمومی امروز اعلام کرد که مهدی شریفی، مهاجم تازه وارد تراکتورسازان باید خود را به ملوانان معرفی کند و نیم فصل دوم لیگ پانزدهم را در این تیم بگذراند، اما تبریزی ها می خواهند با قشون کشی این رای را برگردانند!

به گزارش “ملوان کلاب” به نقل از خزراسپورت، در ابتدا علی رضا منادی سپیدان، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با تحریک احساسات مردم و سوئ استفاده از مشکلات اخیر ایرانیان با عربستان، صحبت از لزوم قدرتمند بودن تیم تراکتورسازی تبریز برای رقابت با نماینده عربستانی حاضر در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا که با این تیم هم گروه است، به میان آورد.

وی در رابطه با موضوع مهدی شریفی دست به دامن رییس جمهور برد و گفت: زمانی که آقای روحانی به شهر تبریز آمده بودند قول همکاری با این تیم را داده بودند و عنوان کرده بودند که در مواقع حساس گره گشای تراکتوری ها خواهند بود، در حال حاضر شرایطی به وجود آمده که ایشان می تواند به ورزش این استان کمک کند.

وی با تحریک احساسات ملی، ادامه داد: متاسفانه اخیرا شنیده ایم که مسئولان ورزشی عربستان اهانت هایی داشته اند و بر علیه ایران جو سازی کرده اند، آنها در روزهای اخیر تا حد امکان از نیروهای خود استفاده کرده اند تا شاید بتوانند حق را ناحق کنند و فضا را بر علیه ما درست کنند، در این شرایط که ما الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا بازی خواهیم داشت مسئولان باید دست به دست هم بدهند تا نماینده قدرتمندی برای ایران باشیم نه اینکه اتفاقاتی بیفتد و تیم تضعیف شود.

وی ادامه داد: بنده از آقای روحانی و ستاد محترم نیروهای مسلح می خواهم که به این مسئله ورود کنند، در حال حاضر باید به این تیم کمک شود تا بتواند نماینده خوبی برای فوتبال و مردم ایران باشد. متاسفانه شنیده ام روز گذشته شرایط خوبی بر شهر تبریز حاکم نبود و مردم تبریز دوباره گله مند بودند، با توجه به اینکه قبلا هم در حق فوتبال این استان و این تیم اجحاف صورت گرفته بود امیدوارم این بار مسئولان محترم به کمک تراکتورسازی بیایند.
فصل انتخابات و ورود یک نماینده دیگر!!

میرهانی قره سید رومیانی، دیگر نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو راجع به اتفاقات اخیر باشگاه تراکتورسازی و دستورالعمل حوزه نظام وظیفه راجع به پیوستن مهدی شریفی به جمع ملوانان گفت: با توجه به ترخیص ۶ سرباز از جمع بازیکنان تراکتورسازی، این انتظار از دوستان در ستاد کل نیروهای مسلح، حوزه ورزش می رفت که جای آن بازیکنان را با نیروهای جدیدی که معرفی می کند پرکند اما متاسفانه این اتفاق نیفتاده است.

قره سید در ادامه گفت: اگر نیروهای مسلح این همکاری را با این تیم نداشته باشد باعث به وجود آمدن بی اعتمادی بین مردم می شود و بنابراین بنده به عنوا نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو از مسئولین محترم تقاضا می کنم تا با توجه به حضور موفق تراکتورسازان در بازی های آسیایی که با الهلال عربستادن نیز رقابت خواهند داشت نهایت همکاری را با این باشگاه داشته باشد تا این بازیکن و سرباز محترم فوتبال کشورمان، مهدی شریفی نیز بتواند کد بگیرد و در خدمت این تیم باشد.

نامه هواداران نراکتور به فرمانده نیروهای مسلح!!!

پس از مسجل شدن حضور مهاجم سابق سپاهانی ها، هواداران فوتبال در تبریز اقدام به نوشتن نامه ای برای فرماندهی محترم نیروهای مسلح کردند تا با توجه به آسیایی بودن تیم شهرشان درباره حفظ مهدی شریفی در تبریز و تیم تراکتورسازی، تدبیر جدیدی بیندیشند.

فرمانده محترم نیروهای مسلح

با اهدای سلام

چناچه مستحضرید آل سعود و هم پیمانانشان پرچم عناد و دشمنی را با کشورمان برافراشته و سعی در تخریب کشور عزیزمان ایران دارند.

این کار تا جایی پیش رفته که حتی مسئولان باشگاهای عربستانی به عدم حضور در خاک ایران برای انجام مسابقات جام باشگاهای آسیا به کنفدراسیون آسیا اتفاق قول رای داده اند.

از آنجایی که امسال مسابقات جام باشگاهای آسیا جنبه ملی و حیثتی دارد , لذا تقاضا مندییم برای تیم تراکتورسازی به چشم تیم ملی نگاه کرده و این تیم را به مانند تیم ملی یاری فرمائیید.

در خبر ها داشتیم که مهدی شریفی باید در ملوان بازی کند و سردار باران چشمه فرموده اند برای آنها تیم های نیروهای مسلح هیچ فرقی ندارد.

آری برای انجام وظیفه مقدس سربازی فرقی ندارد که یک سرباز در کجای این کشور پهناور خدمت کند اما زمانی که کشور در حالت آماده باش باشد صد در صد در مرزهای کشور نیاز به نیروی بیشتری است تا با هر گونه گستاخی دشمن مقابله شود.

امروز تیم تراکتورسازی در مرز این کشور با تیمهای آل سعود و هم پیمانانش در جبهه باشگاهای آسیا با نام مقدس ایران به مبارزه خواهد پرداخت و نیاز به پشتیبانی بیشتر دارد تا فاتح این نبرد نابرابر باشد.

مشکل تراکتورسازی در این فصل نبود مهاجم شش دانگ و کار بلد است که با پیوستن مهدی شریفی به این تیم میتوانست تا حد زیادی در این ناحیه امیدوار باشد و برای فتح با اعتماد زیاد پا به میدان نبرد بگذارد.

پس امید است با حمایت شما بزرگواران نماینده شایسته ای باشیم برای میهن عزیزمان ایران.

حال باید دید مسئولان سیاسی استان گیلان و نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی دست روی دست می گذارند تا فشار نمایندگان تبریز موجب شود که باز هم حق تیم محبوب ملوان در فوتبال ایران خورده شود!!؟

آقای نماینده یادت هست که فصل انتخاب مردم نزذیک است!؟

 

منبع : خزر اسپورت