سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی، گفت: حضور مهدی شریفی در باشگاه تراکتورسازی بی عدالتی است و به همین دلیل از […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی، گفت: حضور مهدی شریفی در باشگاه تراکتورسازی بی عدالتی است و به همین دلیل از لیگ برتر کنار کشیدیم.

 

 

حمید استیلی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، گفت: کناره گیری باشگاه ملوان از ادامه حضور در لیگ برتر فقط به خاطر حضور مهدی شریفی در تراکتورسازی است.

وی افزود: شریفی بازیکن تیم ملوان بوده و نامه او از سوی نظام وظیفه برای باشگاه ملوان صادر شده است، اما امروز همه چیز تغییر و این بازیکن به تراکتورسازی پیوست.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با اشاره به عملکرد قوی نمایندگان و مسئولان سیاسی استان آذربایجان شرقی در حمایت از باشگاه تراکتورسازی، گفت: متاسفانه نمایندگان و مسئولان استان گیلان عملکرد ضعیفی دارند اما در تبریز همه برای کمک به تراکتورسازی پای کار هستند.

وی تصریح کرد: هیچکس را در انزلی نداریم و تمام کار ها را باید خودمان انجام دهیم. یک تیم برای موفقیت نیاز به تیم بیرونی قدرتمند دارد که ملوان امسال از داشتن چنین تیمی محروم بود.

استیلی اظهار کرد: باشگاه ملوان در اتفاقی که برای مهدی شریفی رخ داد خواهان اجرای عدالت است و متاسفانه این عدالت از ابتدای فصل تا امروز در تقسیم بازیکن رعایت نشده است.

وی در خصوص اینکه گفته می شود به خاطر حضور تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا، مهدی شریفی را در اختیار این باشگاه قرار دادند، گفت: ملوانی ها هم به عنوان عضوی از ایرانی ها دوست دارند تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا به وی‍ژه مقابل تیم های عربی موفق باشد، اما مسئولان این را بدانند که ملوان تنها نماینده استان های شمالی کشور است و نباید این تیم را نادیده گرفت.

استیلی در مورد اینکه آیا کناره گیری از لیگ برتر تصمیم قطعی باشگاه ملوان است، اظهار کرد: باشگاه این تصمیم را به خاطر ناعدالتی های موجود گرفته و به آن احترام می گذاریم.

وی با اشاره به استعفای دنیامالی از هیات مدیره باشگاه ملوان، گفت: او تنها حامی تیم ملوان است و به طور حتم اگر با استعفایش موافقت شود، کار ملوان در نیم فصل دوم بسیار سخت تر خواهد شد.

استیلی خاطرنشان کرد: تیم ملوان برای شروع نیم فصل دوم شرایط بسیار سختی دارد. متاسفانه نتوانستیم تعهدات خود برابر بازیکنان را عملی کنیم و در کنار این مساله توان جذب بازیکن جدید را هم نداریم.