مدیرعامل ملوان تاکید کرد که مردم انزلی هم از تصمیم هیات مدیره این باشگاه مبنی بر کناره‌گیری از لیگ برتر […]

مدیرعامل ملوان تاکید کرد که مردم انزلی هم از تصمیم هیات مدیره این باشگاه مبنی بر کناره‌گیری از لیگ برتر حمایت می‌کنند و برای احقاق حق ملوان چنین تصمیمی درست بود.

 

 

 

 

مسعود رضاییان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره کناره‌گیری تیم فوتبال این باشگاه از ادامه حضور در مسابقه‌های لیگ برتر به دلیل صدور کارت بازی شریفی برای تیم تراکتورسازی اظهار کرد: ما روی این بازیکن حساب کرده بودیم چرا که تیم‌مان در خط حمله مشکلاتی دارد. ما مانند باشگاه‌های دیگر توان پرداخت یک میلیارد تومان برای بازیکن خارجی نداریم. حتی دست و دلمان برای پرداخت ۵۰ هزار دلار هم نمی‌رود. خودتان می‌بینید که با چه مشکلاتی مواجه هستیم اما بازیکن را هم از ما دریغ کردند.


 

 

 

او اضافه کرد: از مسئولان می‌خواهم ما را دریابند و به تیم‌هایی که سازندگی را در دستور کار خود قرار داده‌اند کمک کنند. ما ۷ تا ۸ تیم لیگ برتری را تغذیه می‌کنیم. در جایی هم که می‌خواهیم از قانون استفاده کنیم، اجازه نمی‌دهند. پذیرش این موضوع برای ما سخت است.

 

 

 

 

مدیرعامل ملوان با بیان اینکه مسئولان نظام وظیفه خودشان شریفی را به ملوان پیشنهاد داده بود اضافه کرد: تراکتورسازی قبل از این هم دو بازیکن پایه ملوان را هم از ما گرفته بود. من نگران این شرایط هستم و علاقه‌ای به مصاحبه ندارم چرا که صحبت کردن در چنین فضایی که همه سعی می‌کنند به جای منطق از فشار استفاده کنند خوب نیست و واقعا هم چیزی برای گفتن ندارم.

 

 

 

 

رضاییان در پاسخ به این سوال که آن‌ها تا چه حد در تصمیم خود جدیت دارند گفت: این تصمیم هیات مدیره است و من فقط مدیرعامل باشگاه هستم. آن‌ها می‌توانند تا پایان روی حرف خود بایستند. مردم انزلی هم از این تصمیم حمایت می‌کنند و به نظرم چنین تصمیمی برای احقاق حقوق واقعی ملوان درست است.

 

 

 

 

مدیرعامل ملوان در پایان گفت: من فکر می‌کنم بعضی‌ها به جای تمکین از قانون به دنبال بهانه‌ای هستند تا فضا را به نفع خود عوض کنند. کسانی در خارج از کشور می‌خواهند در چنین فضایی سوء استفاده کنند اما باید منطقی باشیم و فکر می‌کنم چنین کارهایی به فراتر از یک باشگاه مربوط است.