مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی تأکید کرد که وضعیت خط حمله این تیم بعد از آمدن مهدی شریفی بهتر خواهد شد. […]

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی تأکید کرد که وضعیت خط حمله این تیم بعد از آمدن مهدی شریفی بهتر خواهد شد.

مسعود رضاییان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم خصوص وضعیت مهدی شریفی و احتمال پیوستن او به ملوان بندرانزلی گفت: این کار مراحل پایانی‌اش را طی می‌کند و مسئولان نظام‌وظیفه هم تأکید کردند که قرار است شریفی در ملوان بازی کند. مطمئناً با آمدن او شرایط خط حمله تیم ما بهتر خواهد شد. این درحالی است که در بازی‌های گذشته بابت مشکلاتی که در خط حمله داشتیم خیلی اذیت شدیم.

 

وی در ادامه با اشاره به نتایج ضعیف ملوان تأکید کرد: سه عامل مهم بر این موضوع تأثیرگذار بوده است. ما در خط حمله با آسیب‌دیدگی افشین، رافخایی و حاتمی مواجه شدیم و این یکی از دلایل مهم ناکامی‌مان بود. ناخودآگاه دلیل دیگر به عدم گلزنی مربوط می‌شد، چون بدون مهاجم بازی می‌کردیم. دلیل سوم هم اشتباهات داوری بود که ما سعی نکردیم زیاد به این موضوع دامن بزنیم. اگر این اشتباهات نبود، قطعاً رتبه بهتری پیدا می‌کردیم.

 

رضائیان راجع به شرایط فعلی آرش افشین خاطرنشان کرد: آن‌طور که به ما گفته‌اند این بازیکن تا سه چهار ماه آینده هم شرایط بازی را پیدا نخواهد کرد و بعید می‌دانم به لیگ امسال برسد. ما جدا از شریفی احتمالاً باید یک بازیکن دیگر را هم جذب کنیم.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان در خصوص مشکلات مالی این باشگاه خاطرنشان کرد: قرار است این هفته یک میلیارد تومان به تیم تزریق شود تا ما ۱۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان و همچنین اعضای کادر فنی را پرداخت کنیم.