مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: مهدی شریفی صبح امروز (شنبه) بازیکن ملوان بود اما به یک باره بازیکن تراکتورسازی شد. […]

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: مهدی شریفی صبح امروز (شنبه) بازیکن ملوان بود اما به یک باره بازیکن تراکتورسازی شد.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسعود رضائیان در گفت‌وگو با رادیو ورزش در رابطه با بیانیه هیئت مدیره باشگاه ملوان در خصوص رفتن مهدی شریفی به تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: آمدن شریفی به ملوان تا صبح امروز (شنبه) قعطی شده بود اما به یک‌باره متوجه شدیم که این بازیکن به تراکتورسازی تبریز رفته است. ای کاش از ابتدا این بحث مطرح نمی‌شد تا این بازیکن بتواند هر جایی که عنوان می‌کنند یا می‌خواهد، برود.

 

وی افزود: اگر از ابتدا این بحث‌ها مطرح نمی‌شد، مشکلی پیش نمی‌آمد ولی به خاطر شریفی مذاکره با ۲،۳ بازیکن که خارجی هم بودند را پایان دادیم. همه فرصت‌ها را به خاطر شریفی برای جذب بازیکنان مورد نظر از دست دادیم. ما تنها شریفی را از دست ندادیم بلکه همه فرصت‌‌ها را از دست داده‌ایم و بعید است بتوانیم بازیکنی جذب کنیم. ضایعه جبران ناپذیری برای ملوان رخ داده و به همین دلیل هیئت مدیره بیانیه صادر کرد. ما تابع سیاست‌های هیئت مدیره هستیم و پشت آن ایستاده‌ایم.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان در مورد اینکه چه معیاری برای حضور بازیکنان سرباز وجود دارد، عنوان کرد: اگر بزرگوارانی که در این حوزه حضور دارند، پاسخ بدهند، صحیح‌تر است، چرا از جزئیات بی‌اطلاع هستیم.

 

رضائیان در پاسخ به این موضوع که چرا باشگاه ملوان تا این حد ناراحت رفتن شریفی به تراکتورسازی است، گفت: موضوع به این سادگی نیست که عنوان می‌شود. به صورت قطعی عنوان شد که شریفی بازیکن ملوان است و باید در تمرینات ملوان شرکت کند اما ناگهان بازیکن تراکتورسازی شد. اینکه گفته می‌شود دیگران دخالتی نداشته‌اند، اینطور نیست و نامه‌نگاری‌های مختلفی به رئیس جمهور شد و حرکات خارج از چارچوب فوتبال صورت گرفت.

 

وی ادامه داد: نمی‌خواستم چیزی بگویم، چرا که این مسائل می‌توانست برای برخی افراد عاملی باشد تا بگویند سیاسیون در فوتبال دخالت می‌کنند. اعلام می‌کنیم که فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ دخالتی نداشتند و از آنها دلخور نبودیم. دلخوری ما از این است که شریفی صبح بازیکن ملوان بود و ظهر بازیکن تراکتورسازی شد. برخی نمایندگان کاری کردند که انگار قرار است جنگ ایران و عربستان رخ دهد.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان در پایان گفت: دوستان می‌گویند که چرا ملوانی‌ها حساس شده‌اند، چرا نباید حساس شویم؟ ما برای خرید بازیکن خارجی ۵۰ هزار دلاری دست و دل‌مان می‌لرزد. برای ما سخت است که این پول را به بازیکن خارجی بدهیم.