صادق درودگر می گوید به نظر من تراکتورسازی نیازداشت جلساتی با مسئولان ملوان برگزار کند و این مسئله را با […]

صادق درودگر می گوید به نظر من تراکتورسازی نیازداشت جلساتی با مسئولان ملوان برگزار کند و این مسئله را با تبادل بازیکن حل کند.

صادق درودگر در گفت و گو با”ورزش سه”، درباره تغییرات اساسنامه وهمچنین ماجرای مهدی شریفی با ملوان و تراکتور صحبت هایی انجام داد که در زیر آمده است :

عجیب است ۲۰۰ بنداساسنامه را عوض می کنند بدون اینکه باشگاه ها و اعضای هیئت ها حاضر باشند، کسانی که برای تدوین اساسنامه ۶-۷ ماه کار کرده اند. وقتی ما بخواهیم ۲۰۰ تغییر را در اساسنامه بدهیم باید چنین کارگروه عظیمی تشکیل بشود. در فیفا رویه این است که اگر تغییری باشد ۱ بند و نهایتا ۵ بند عوض خواهد شد که در همان حالت نیز معلوم است پیشنهاددهنده کیست، موضوعی که تغییر می خواهد کند چیست و منطق تغییر آن نیز معلوم است.
چرا کمیته ممیزی نداریم ؟
اینکه بخواهیم ۲۰۰ بند را با در یک زمان عوض کنیم توهین به جامعه فوتبال است، این چیز ساده ای نیست که بخواهیم به یکباره عوض کنیم. به نظر من اگر بخواهیم تغییر مثبتی بدهیم بیاییم کمیته ممیزی را راه بیندازیم. کمیته ممیزی زیر نظر مجمع نظارت بر روی عملکرد فدراسیون ، کمیته ها و دبیر کل نظارت می کند.
حسابرس را یک شبه عوض کردند
اکنون هیئت رئیسه حسابرس را تعیین می کند و تنها به مجمع معرفی می کند. حسابرس قبلی ابهامات مالی را اعلام کرد و یک شبه عوض شد، به نظر من به این دلیل که حسابرس قبلی پای بعضی برگه ها را امضا نکرده است از کارش برکنار شده است.
توهین به منتقدین متداول شده است
متاسفانه متداول شده است که به منتقدین توهین و اهانت کنند. به عنوان مثال آقای افتخاری می گویند: منتقدین فوتسال یک عده بی نمازند و کسی برای چند بی نماز در مسجد را نمی بندد و یاآقای عابدینی در اظهارنظری گفتند : منتقدین اساسنامه بیمارند. من نمی دانم باید همه بله قربان گو باشند. از آقای عابدینی گله مندهستم چرا که انتظار داشتم ایشان بگویندکه منتقدین نیاز جامعه فوتبال هستند. عزیز دیگری گفته اند: آنهایی که انتقاد می کنند درمورد سن کاندیدا کم تقوا هستند. آن کسانی که انتقاد می کنند هیچ منافعی ندارند و دلسوز فوتبال هستند.
ثاقبی را از ملوان قاپیدند
من در تعجبم که چرا سازمان نظام وظیفه علی رغم اینکه سردار باران چشمه اعلام کردند شریفی سرباز ملوان است، اورا بازیکن تراکتور اعلام کردند و امروز سردار کمالی گفتند بازیکن تراکتور است. دو فصل قبل که شاهین ثاقبی ، محمدپوررحمت الله در ملوان رشد کرده بودندرا برای سربازی قاپیدند. تراکتورتیم بزرگی است و باید با این تیم بزرگ برخورد بشود. بالاخره ببینید یک تیم مثل ملوان توانسته است با مشکلات زیاد در فصل نقل و انتقالات یک بازیکن سرباز جذب کند و به نظر من تراکتورسازی نیازداشت جلساتی با مسئولان ملوان برگزار کند و این مسئله را با تبادل بازیکن حل می کرد.