سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: کد سربازی شریفی برای نیروی دریایی صادر شده بود اما با […]

 

 

 

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: کد سربازی شریفی برای نیروی دریایی صادر شده بود اما با فشار نمایندگان، استاندار،‌ فرماندار و … این بازیکن به تراکتورسازی رفت.

 

 

 

 

حمید استیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص کناره‌گیری تیم فوتبال ملوان به دلیل اینکه کد سربازی مهدی شریفی که برای این تیم زده شده بود اما ناگهان تغییر کرد و شریفی بازیکن تراکتورسازی شد، گفت: خب این اتفاق برای ما خیلی سخت بود چرا که ما مشکلات زیادی داریم که به راحتی نمی‌توانیم بازیکن جذب کنیم و یکی از راه‌های جذب بازیکن برای ما گرفتن همین بازیکن سرباز است.

 

وی ادامه داد: کد شریفی برای نیروی دریایی و باشگاه ملوان صادر شده بود اما با فشار نمایندگان، استاندار،‌فرماندار و … باعث شد تا کد شریفی برای تراکتورسازی صادر شود و این موضوع برای ما سخت بود چرا که انتظار داشتیم عدالت رعایت شود آن هم در حالیکه هم تراکتورسازی و هم ملوان تیم‌های نظامی هستند. ما قبول داریم که باید به تراکتورسازی به عنوان نماینده ایران در آسیا کمک شود اما این تیم بازیکنان زیادی دارد.

 

سرمربی ملوان بندرانزلی تصریح کرد: فشارهای زیادی وارد شد تا شریفی به جای ملوان سر از تراکتورسازی دربیاورد و این مسئله برای ما سخت بود. شرایط مالی تراکتورسازی و ملوان اصلا قابل مقایسه نیست و ما هم وضعیتی داریم که نیاز مبرمی به مهاجم داشتیم اما خیلی راحت شریفی به جای ملوان سر از تراکتورسازی درآورد.

 

وی درباره اینکه آیا ملوان قطعا از لیگ کناره‌گیری خواهد کرد یا اینکه این یک فشار برای اعلام اعتراض است، افزود: من تابع تصمیمات باشگاه هستم و هر تصمیمی آنها بگیرند می‌پذیرم.

 

استیلی خاطرنشان کرد: تمرینات ما از امروز بعد از چند روز تعطیلی آغاز شده بود اما خودم در تهران به دنبال مسائل مالی و حل مشکلات مالی بودم. آقای دنیامالی زحمات زیادی برای برطرف شدن مشکلات مالی کشیده بود و ما شرایط خاصی داریم که اگر بازیکن نگیریم به مشکل می‌خوریم.