معاونت تربیت بدنی نیروهای مسلح گفت:عکس و یا قراردادی هم که شریفی در تبریز انداخته، سندیتی ندارد و او باید […]

معاونت تربیت بدنی نیروهای مسلح گفت:عکس و یا قراردادی هم که شریفی در تبریز انداخته، سندیتی ندارد و او باید به ملوان برود.

سردار مهرعلی باران چشمه در گفت و گو با خبرنگار کاپ در رابطه با جلسه ای که در هفته جاری با کفاشیان و تاج برگزار کرد، اظهار داشت: این جلسه بیشتر جنبه هماهنگی داشت. در این جلسه درباره اتفاقاتی که برای فوتبال و سربازانش رخ داده بود، صحبت شد. به هر حال جلسه دوستانه ای بود و درخواست هایی از سوی دوطرف مطرح شد.

وی ادامه داد: درخواست ما هم این بود که بازیکنانی که با هر شکلی مشمول می شوند، دیگر سراغ معافیت تحصیلی یا معافیت های دیگر نروند. البته از سوی مسئولان فدراسیون نیز از ما تقدیر شد که تیم فوتبال امید بدون کوچکترین مشکلی توانست به رقابت های مقدماتی المپیک اعزام شود. این اتفاق به دلیل هماهنگی میان بخش های مختلف نیروهای مسلح بود.

معاونت تربیت بدنی نیروهای مسلح تصریح کرد: اخوت، سرپرست تیم امید نیز به دلیل اینکه در نیروهای مسلح فعالیت می کند، هماهنگی خوبی با ما داشت. از مسئولان فدراسیون خواستیم که از این پس نفراتی به تیم بزرگسالان دعوت شوند که مشکل خروجی نداشته باشند.

سردار باران چشمه درباره اینکه کد سربازی مهدی شریفی برای ملوان خورده، در حالی که این بازیکن راهی تبریز و تراکتورسازی شده بود، گفت: وقتی این موضوع نهایی می شود که یک بازیکن لیگ برتری سرباز است، در کمیته تربیت بدنی تصمیم گیری می شود که این بازیکن به کدام تیم برود. متاسفانه مسئولان  باشگاه تراکتورسازی بدون هماهنگی با این بازیکن صحبت کرده بودندو او راهی تبریز شده بود.

وی در پایان افزود: مدت کوتاهی باقی مانده تا خدمت سربازی مهدی شریفی آغاز شود اما به دلیل اینکه فصل نقل و انتقالات لیگ فوتبال هم اکنون در حال انجام است، الان باید قراردادش را ثبت کند. تصمیم کمیته تربیت بدنی درباره این بازیکن این بود که شریفی به ملوان برود. عکس و یا قراردادی هم که شریفی در تبریز انداخته، سندیتی ندارد و او باید به ملوان برود.