تیم فوتسال ملوان کلاب (قوی بندر) در یک دیدار جنجالی مقابل حریفش متوقف شد .     در هفته دوازدهم […]

تیم فوتسال ملوان کلاب (قوی بندر) در یک دیدار جنجالی مقابل حریفش متوقف شد .

 

 

در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال گیلان تیم ملوان کلاب از ساعت ۱۶ در سالن ورزشی زنده یاد ربیعی به مصاف تیم هم امتیاز خود در جدول چای رفاه آستانه رفت و در حالی که ۲-۰ بازی را از حریف خود عقب بود با ارائه ی یک بازی هجومی توانست بازی را به تساوی بکشاند . این اولین تساوی خانگی انزلیچی ها در این فصل بود و پیش از این تمام بازیهای خانگی را با پیروزی پشت سر گذاشته بودند . گلهای ملوان کلاب در این دیدار را مهدی هدایتی و امین افشار به ثمر رساندند .

 

این در حالی است که در ثانیه های پایانی بازی یک خطای بسیار واضح (که خطای ششم تیم حریف بود و منجر به پنالتی از روی نقطه دوم می شد و فیلم آن موجود است) داور به راحتی از آن چشم پوشی کرد و فرصت پیروزی در این دیدار را از نماینده انزلی گرفت و در یک تصمیم جالب ثانیه هایی بعد برای تیم آستانه پنالتی اعلام کرد که با واکنش خوب روح اله لسانی دروازه بان انزلیچی ها بازی با نتیجه مساوی تمام شد !

 

تیم فوتسال ملوان کلاب تنها دو بار در این رقابتها بازیکن اخراجی داده است و جالب است که هر دو بار توسط یک داور و در یک بازی خاص این اتفاق افتاده است ! باید از کمیته داوران هیئت فوتبال استان گیلان پرسید چگونه “میثم قاسمی” داور اهل رشت که در بازی دور رفت با یک تصمیم اشتباه و اخراج بازیکن ملوان کلاب باعث شکست این تیم شد در دور برگشت مجددا همین داور را برای بازی حساس دو تیم هم امتیاز در بالای جدول انتخاب میکند تا نتیجه ی بازی تحت تاثیر قضاوت بد وی قرا گیرد ! و باز هم باید پرسید چگونه این کمیته وقت نگهدار بازی را از شهر آستانه ی اشرفیه یعنی تیم میهمان انتخاب می نماید ! این سوالاتی است که قطعا باید پاسخگوی آن باشند که اگر قرار است اجازه ی پیشرفت به فوتسال انزلی در استان را ندهند پیش از مسابقات آن را اعلام کنند تا تیمی از انزلی در مسابقات شرکت ننماید !