مدافع ملی پوش انزلی چی ها می گوید به حواشی فوتبال فکر نمی کند و تمام تمرکزش را روی تمرینات […]

مدافع ملی پوش انزلی چی ها می گوید به حواشی فوتبال فکر نمی کند و تمام تمرکزش را روی تمرینات گذاشته تا بتواند بازی های خوبی به نمایش بگذارد.

به گزارش ملوان کلاب به نقل از”ورزش سه”، عزت پورقاز که در روزهای اخیر حرف و حدیث فراوانی مبنی بر درخواست رضایت نامه وی از ملوانی ها وجود داشت در این باره گفت: من با ملوان قرارداد دارم و لزومی ندارد بخواهم در این باره با باشگاه حرف بزنم، اگر تیمی من را بخواهد خودش با مسئولان باشگاه صحبت می کند وگرنه لزومی ندارد خودم بخواهم در این باره حرف بزنم و به همین دلیل می گویم من در مورد جدایی از باشگاه صحبتی نداشته ام.

او ادامه داد: من تا پایان فصل با ملوان قرارداد دارم و آنقدر از هواداران این تیم خوبی دیدم که تا زمانی که در ملوان حضور داشته باشم به چیزی جزء موفقیت تیم فکر نکنم، من تا روزی که در ملوان حضور داشته باشم سرم را جلوی توپ می گذارم تا گزندی به این تیم وارد نشود، من کارم و وظیفه ام را انجام می دهم و به چیزی هم جزء این فکر نمی کنم.

مدافع ملوانان در رابطه با وضعیت خود گفت: بعد از بازی های لیگ و تعطیلی تمرینات، این روزها به صورت انفرادی به تمرین می پردازم تا از روز شنبه که تمرینات مان را دو باره پیگیری کنیم. این روزها با مربی بدنساز خودم به سختی و با جدیت تمرین می کنم تا از فرم نیفتم.

پورقاز در رابطه با بازی این تیم برابر استقلال گفت: برای این بازی تلاش مان را چند برابر کردیم تا نتیجه ای بگیریم که مردم انزلی خوشحال شوند، متاسفانه در بازی های اخیرمان علی رغم بازی های خوبی که انجام دادیم نتوانستیم نتیجه لازم را بگیریم. در این بازی نیز سعی کردیم تمام مشکلات مان را فراموش کنیم و همین اتفاق هم افتاد و فکر می کنم بازی قابل قبولی نیز در برابر آبی پوشان به انجام رساندیم.

او درباره حضور سه مدافع وسط آماده در این تیم و احتمال بازی نکردن یکی از آنها گفت: بهرحال این ها مسایلی است که در هر تیمی وجود دارد، در حال حاضر آهی، کنعانی و بنده در اوج آمادگی به سر می بریم و به همین دلیل ممکن است با توجه به نوع تمرینات و نظر یکی از ما روی نیمکت بنشیند، بهرحال بازی نکردن هر بازیکنی را ناراحت می کند اما هر کدام از ما سعی می کنیم که تمرینات مان را بیشتر کنیم تا رقابت بین مان گرم تر شود. بهرحال در نهایت نظر سرمربی تیم که حرف اول و آخر را در تیم می زند.

پورقاز در پایان گفت: می خواهم هواداران ملوان بدانند همه بازیکنان و مربیان و عوامل ملوان در فکر خوشحال کردن آنها و موفقیت تیم هستند، گاهی اوقات بدشانسی می آوریم و شرمنده آنها می شویم اما انشالله در نیم فصل دوم سعی می کنیم در نتیجه گیری هم موفق باشیم. فقط امیدوارم مسئولان محترم شرایط ما را ببینند، مشکلات مالی باعث شده زندگی شخصی ما هم تحت الشعاع قرار بگیرد و این موضوع روی تمرکز بازیکنان تاثیر منفی می گذارد.