مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: انتظار دارم که حنیف عمران‌زاده از مردم انزلی دلجویی کند.   مسعود رضائیان در گفت‌وگو با […]

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: انتظار دارم که حنیف عمران‌زاده از مردم انزلی دلجویی کند.

 

مسعود رضائیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت باشگاه ملوان گفت: مسئولان در تلاش هستند تا هزینه‌های برگزاری یک اردو را تامین کنند. هنوز اسپانسر رسمی نداریم و در تلاش هستیم تا اسپانسری برای باشگاه پیدا کنیم.

وی در مورد اینکه بازیکنان گفته اند اگر پول نگیرند روز شنبه در تمرینات ملوان حاضر نمی‌شوند و حتی نمی‌خواستند مقابل استقلال بازی کنند ولی به خاطر هواداران در این بازی حاضر شدند گفت: بله این اتفاقات رخ داده است.‌ آن‌ها در بازی آخر با وجود آنکه منتظر پول بودند و پولی به آن‌ها پرداخت نشد با تمام وجود بازی کردند و اکنون توپ در زمین مدیران است.

رضائیان در مورد اینکه حالا مدیران با این توپ می‌خواهند چه کنند گفت: امیدوارم حالا که توپ در زمین مدیران است پول هم بیاید تا بتوانیم بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کنیم. نمی‌خواهم پیش بینی بد کنم زیرا پیش بینی بد خودش معنایش ناامیدی است. امیدوارم منابع مالی تامین شود. نمی‌گویم که ملوان خیلی خوب نتیجه گرفته اما بازیکنان تلاششان را کرده‌اند.

مدیرعامل ملوان در مورد اتفاقاتی که برای حنیف عمران‌زاده در انزلی رخ داد و این بازیکن گفت که به او فحاشی شده است اظهار داشت« به هیچ عنوان دوست ندارم که در ورزشگاه‌ها چنین اتفاقاتی رخ بدهد اما بازیکنان هم نباید حرکات و رفتار تحریک‌ آمیز داشته باشند. همان طور که شعارهای نژادپرستانه محکوم است تحریک و توهین به فرهنگ یک شهر و یک جامعه هم نادرست است. عمران‌زاده فرهنگ همه مردم شهر را با مصاحبه‌ای که کرد زیر سوال برد این کار درست نبود. حرفهای عمران زاده مردم انزلی را خیلی ناراحت کرده است امیدوارم او به اشتباهش پی ببرد و به نوعی از مردم انزلی دلجویی کند.

وی افزود: تمام کسانی که به ورزشگاه می‌روند همواره باید احترام تیم حریف و داور را حفظ کنند و نباید اهانتی صورت بگیرد اما واقعیت آن است که حرکات خیلی زشت عمران‌زاده باعث تحریک تماشاگران ملوان بود.

مدیرعامل ملوان در مورد جذب بازیکن جدید برای تیم گفت: فرایند جذب بازیکن این گونه است که سرمربی نام بازیکن موردنظرش را به باشگاه اعلام می‌کند و باشگاه هم براساس بودجه ای که دارد برای جذب بازیکن اقدام می‌کند اما ما در حال حاضر با شرایط مالی که داریم اولویت‌مان حفظ بازیکنان موجود است.