مدافع ملوانان می گوید مصدومیت مهاجمان ما باعث پایین آمدن میانگین گلزنی در تیم ما شد.     به گزارش […]

مدافع ملوانان می گوید مصدومیت مهاجمان ما باعث پایین آمدن میانگین گلزنی در تیم ما شد.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، محمدحسین کنعانی زادگان در رابطه با بازی تیم های ملوان و استقلال تهران گفت: همانطور که پیش بینی می شد بازی خوبی بود، البته متاسفانه ترکیب خط دفاعی در نیمه اول آن طور که باید نبود، اما در نیمه دوم توانستیم بهتر شویم و به خط دفاعی مان سازمان بدهیم. در نیمه اول تمرکز کافی را نداشتیم اما در نیمه دوم کاملا متمرکز بازی شدیم و توانستیم انسجام خوبی را به نمایش بگذاریم.

او درباره مشکلات ملوانی ها گفت: من و تعدادی دیگر از بازیکنان که سرباز هستیم اما واقعا مشکلات مالی روی تمرکز بازیکنان تاثیر گذاشته است، از مسئولین می خواهیم به کمک تیم بیایند تا بازیکنان بازهم بتوانند با کمترین دغدغه به بازی های خود بپردازند و در نهایت ملوان را در جایگاهی که لایق آن است بنشانند.

مدافع ملوانان ادامه داد: متاسفانه یکی از دلایل ناکامی ما در بازی های قبلی این بود که تمام مهاجمان ما مصدوم شده بودند، اما در این بازی همه دیدند که وقتی در تیم ملوان یک مهاجم آماده وجود داشته باشد این تیم می تواند گلزنی کند، در این پس از مصدومیت های پی در پی در این بازی سیدجلال رافخایی با آمادگی به میدان آمد و توانست برای مان کارساز شود، حضور یک مهاجم آماده ای مانند رافخایی و یا آرش افشین می تواند در این زمینه مشکلات ما را حل کند تا بتوانیم امتیاز بگیریم.

کنعانی در رابطه با جدایی دروازه بان شان و هماهنگی خود با سیدحسین حسینی گفت: هم سال گذشته و هم امسال من با سیدحسین هم بازی بودم، او دروازه بان بسیار خوبی است که با تیم و مخصوصا مدافعان کاملا هماهنگ است، سال پیش نیز با او هم بازی بودم و کاملا با یکدیگر راحتیم، سیدحسین دروازه بانی است که در بازی های لیگ فعلی به گونه ای بازی کرد که به تیم ملی دعوت شد.
او در پایان راجع به بازی های تیم ملی امید گفت: در تیم ملی امید هم دست به دست هم داده ایم تا بعد از سال ها بتوانیم به المپیک راه پیدا کنیم و دل مردم ایران را شاد کنیم. هم قسم شدیم تا از اولین بازی پرقدرت ظاهر شویم و به عنوان شانس اصلی صعود به المپیک ریو ۲۰۱۶ خودمان را معرفی کنیم، من هم مانند تمام بازیکنان در تلاش هستم تا بتوانم با تمام وجود در خدمت تیم باشم و از تجربه حضور در تیم ملی بزرگسالان به خوبی استفاده کنم.