مربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: با شرایطی که باشگاه ملوان دارد بازیکنان رغبتی برای آمدن به این تیم […]

 

مربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: با شرایطی که باشگاه ملوان دارد بازیکنان رغبتی برای آمدن به این تیم ندارند.

 

 

سیدمهدی حسینی‌نسب در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت تیم فوتبال ملوان گفت: باشگاه ملوان شرایط سختی دارد. قرار بود قبل از بازی با استقلال مقداری از مطالبات بازیکنان پرداخت شود اما این اتفاق رخ نداد. با این حال بازیکنان با صحبت‌های استیلی راضی شدند که در این مسابقه به خاطر هواداران مقابل استقلال حاضر شوند اما باید قبول کرد که بازیکنان هم برای گذران زندگی‌شان به پول نیاز دارند و بدون حل نشدن مشکلات مالی نمی‌توانند با تمام وجود تمرکز کنند.

وی ادامه داد: با این وجود بازیکنان و کادرفنی به خاطر هواداران مقابل استقلال حاضر شدند و بازی خوبی را هم مقابل تیم صدرنشین انجام دادیم. حتی اگر بخت هم با ما یار بود می‌توانستیم پیروز شویم.

مربی ملوان در مورد زمان شروع تمرینات تیم گفت: در صورتیکه باشگاه تا روز شنبه آینده بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کند تمرینات از روز شنبه شروع خواهد شد اما در صورتیکه پولی به بازیکنان پرداخت نشود ممکن است مشکلاتی پیش بیاید و تمرینات به موقع شروع نشود.

حسینی‌نسب در مورد وضعیت جذب بازیکنان جدید گفت: با شرایط باشگاه مالی باشگاه ملوان بازیکنان رغبتی به حضور در این تیم ندارند. وقتی بازیکنان می‌بینند که پاشنکو روز قبل از بازی با استقلال قراردادش را فسخ می‌کند و فرزاد حاتمی هم به خاطر مشکلات مالی جدا می‌شود. دیگر سخت می‌توان بازیکنی را به حضور در ملوان ترغیب کرد. با این حال امیدواریم که با تلاش مسئولان باشگاه مشکلات حل شود و بتوانیم در نیم فصل دوم شرایط بهتری داشته باشیم.