حمید استیلی سرمربی ملوان که بعد از بازی مقابل استقلال از نتیجه راضی نیست گفت: قبل از بازی به بچه‌ها […]

حمید استیلی سرمربی ملوان که بعد از بازی مقابل استقلال از نتیجه راضی نیست گفت: قبل از بازی به بچه‌ها گفتم فقط به خاطر مردم تمرین کنید.

 

 

استیلی به خبرنگار “ورزش سه”، گفت: بازیکنان من قبل از بازی با استقلال توانی برای تمرین کردن هم نداشتند. ولی من از آنها خواستم که به خاطر مردم تمرین کنند و مقابل استقلال بهترین بازیشان را به نمایش بگذارند.

روی غافلگیری دو گل خوردیم

ما باید بازی مقابل استقلال را می‌بردی ولی متاسفانه گل‌هایی خوریم که اصلاً انتظار آن را نداشتیم مخصوصاً در خط دفاع اشتباهات فردی باعث شد که گل‌های بدی بخوریم. البته من از تیم از این بابت راضی هستم که بعد از دو مرحله که عقب افتادیم دوباره به بازی برگشتیم و توانستیم با ارائه بازی قابل قبول، گل تساوی را به ثمر برسانیم. در نیمه دوم ما روی گل مقصر بودیم. یک پنالتی برای ما گرفته شد و یک پنالتی هم گرفته نشد.

رافخایی و حسینی فوق العاده بودند

ما قبل از بازی با استقلال بازی دور رفت مقابل این تیم را آنالیز کردیم وهمه دیدیدم که چقدر بازیکنان از بدنی و تاکتیکی شرایط بهتری پیدا کردند. متاسفانه ما چند بازیکن تأثیر گذار مثل فرزادحاتمی، افشین و پاشنکو را از دست دادیم. در مقابل رافخایی و حسینی در بازی مقابل استقلال فوق العاده کار کردند. رافخایی در هفته گذشته خوب تمرین کرده بود. ملوان ۶،۵ بازی بدون فوروارد بازی کرد ما از درویشی که در پست هافبک بازی می‌کند در خط حمله استفاده کردیم. ولی خدا را شکر در این بازی ما مهاجم داشتیم و نتیجه‌اش را هم گفتیم.

روزی ۱۲ ساعت در انزلی کار می‌کنم

*در هفته‌های گذشته چند بازیکن کلیدی از ملوان جدا شدند با توجه به شرایط مالی باشگاه دست حمید استیلی این روزها خالی است.
استیلی: کاملاً درست است. ما در انزلی بالغ بر ۱۳، ۱۲ ساعت کار می‌کنیم. ولی شرایط ملوان خیلی سخت است. بازیکنان ما قبل از بازی با استقلال دیگر نای تمرین کردن نداشتند. من هم از آنها خواستم که به خاطر مردم بازی کنند. شما فکر کنید دو روز مانده به بازی مهم مقابل استقلال پاشنکو از ملوان جدا شد. بازیکنان من مقابل استقلال عملکرد خوبی داشتند هر چند که من از نتیجه راضی نیستم و معتقدم می‌بایست ما از این بازی خانگی سه امتیاز را به دست می‌آوردیم و با یک نتیجه خوب به تعطیلات نیم‌فصل می‌رفتیم.

دنبال جذب سه بازیکن هستیم

من با آقای دنیا مالی صحبت کردم که در نیم‌فصل با کمک هیات مدیره و مسوولین شهر بتوانیم ۳، ۲ بازیکن به ملوان اضافه کنیم. اگر نشد بعد از آن دنبال جذب بازیکن خارجی خواهیم بود. من بیشتر در پست‌های دفاع چپ، فوروارد و پشت فوروارد به بازیکن نیاز دارم. شرایط در ملوان سخت است و در انزلی همیشه باران می‌بارد این  مساله تمرین کردن را سخت می‌کند.

در انزلی کسی نباید بگوید به من ربطی ندارد!

ما در شهری تیم داری می‌کنیم که فوتبال دوست است و هواداران مشتاقی دارد، پس همه باید در رابطه با حل مشکلات این تیم اقدام کنند. اینکه کسی بگوید به من ربطی ندارد! اصلاً درست نیست. استانداری، ورزش و جوانان، منطقه آزاد انزلی و کشتیرانی همه و همه باید به ملوان، داماش و سفید رود کمک کنند. اینکه بگوییم به ما ربطی ندارد و مسوولیت با ورزش است درست نیست. کسی که در انزلی زندگی کند و بداند که قدر بردها و باخت ها روی مردم تأثیر می‌گذارد نباید نسبت به نتیجه تیم‌ها بی تفاوت باشد.