مصدومیت زارع باعث شد تا او در نیمه اول بازی تعویض شود و شهاب کرمی که به مهره شانس ملوان […]

مصدومیت زارع باعث شد تا او در نیمه اول بازی تعویض شود و شهاب کرمی که به مهره شانس ملوان معروف است وارد زمین بازی شود.

 

به گزارش “ورزش سه”، مازیار زارع در دقیقه ۳۷ بازی در برخوردی که با یکی از بازیکنان استقلال داشت مصدوم شد و جای خود را به شهاب کرمی هافبک نه چندان دور فولاد داد. استیلی در بازی های گذشته از مثلث پژمان نوری، مازیار زارع و محمد آبشک استفاده می کرد اما در این بازی پس از دریافت گل دوم و مصدومیت زارع شهاب کرمی را وارد زمین میدان کرد.

مازیار زارع در باره مصدومیتش اظهار داشت: مصدومیت پیش آمده برای من چیزی مهمی نبود و فقط دچار کشیدگی در پایم شدم. عضله همسترینگ پایم کمی کش آمد که  نکته مهمی نیست و مصدومیت خاصی برایم پیش نیامده است.

شهاب کرمی در طول حضورش در ملوان در ۹ دیدار برای ملوان به میدان رفته است. از این ۹ بازی در ۴ بازی به عنوان بازیکن ثابت و در ۵ بازی به عنوان بازیکن جایگزین به میدان رفته که جز بازی رفت برابر استقلال در ورزشگاه آزادی هیچگاه با حضور او ملوان شکست را نچشیده است.

کرمی در ۳ برد ملوان در برابر حریف در زمین بازی حضور داشت و ۵ بازی را ملوان با حضور وی با تساوی به پایان رساند و فقط بازی دور رفت در برابر استقلال را در آزادی باختند. با بازی برگشت استقلال در برابر ملوان باید گفت یک فصل است که ملوان با حضور کرمی نباخته است.